اکانت مدیریت شده

اکانت مدیریت شده گوگل ادز

ما برای تبلیغات در گوگل راه‌های مختلفی پیشروی شما گذاشته‌ایم. شما می‌توانید مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.
هزینه تبلیغات گوگل ادز شما بستگی به خود شما دارد، می‌توانید از پلن‌های گوگل ادوردز باقیمت‌های پایین در اکانت مدیریت شده گوگل ادز استفاده کنید و بعد از مشاهده کمپین تبلیغاتی خود، آن را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعاً به محصول شما علاقه‌مند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه‌هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید.
یکی از بهترین دلایل برای استفاده از تبلیغات گوگل ادز با روش اکانت مدیریت شده، مدیریت مشتریان خود خواهد بود، یعنی شما هستید که تعیین می‌کنید در چه بازه زمانی تبلیغات شما را به چه مشتریانی نشان دهد؛ این یعنی تبلیغات کاملاً هدفمند با هزینه بازگشت‌پذیر به سود کسب‌وکار شما!

ویژگی اکانت‌های مدیریت شده تبلیغات گوگل ادز

مشاهده جزئیات تبلیغات

مشاهده جزئیات تبلیغات

امکان دسترسی و مشاهده تمامی اطلاعات و گزارش تبلیغات گوگل به صورت مستقیم در دسترس شما قرار خواهد گرفت

مشاهده گزارش مالی

مشاهده جزئیات مالی

دسترسی کامل به پلن ها و تعرفه ها و هزینه مصرف شده هر کمپین به ازای هر کلمه و کلیک در دسترس شما خواهد بود

بهینه سازی کمپین تبلیغاتی

بهینه سازی کمپین تبلیغاتی

همه کمپین های تبلیغاتی به صورت کاملا بهینه اجرا خواهد شد و ما فقط به بازدهی بالا و هزینه کمتر برای شما فکر میکنیم

پلن های اکانت مدیریت شده گوگل ادز همراه با شارژ اکانت

قیمت لحظه ای دلار حواله ای :  46.700 تومان

مقالات آموزشی ادستیتو

ادستیتو نماینده رسمی گوگل ادز در زمینه تبلیغات گوگل

ادستیتو یک پلتفرم تبلیغات آنلاین هست که از طریق خود گوگل مجوز رسمی داره ما افتخار میکنیم که هستیم و مسئولیت داریم تا خدمات تبلیغاتی رو با بهترین تعرفه و قیمت به دست شما برسونیم . ما همیشه سعی میکنم بهترین عملکرد رو بر اساس جدیدترین تغییرات پلتفرم گوگل ادز در زمینه تبلیغات گوگل به مشتریان عزیزمون ارائه کنیم.

نظرات مشتریان ادستیتو

سوالات متداول

ابتدا به شما دسترسی مستقیم و Read Only به ادوردز داده می‌شود. درصورتی‌که شما بخواهید دسترسی Standard و یا َAdministrative هم داده می‌شود ولی توصیه می‌کنیم اجازه دهید تنها ما تغییرات موردنیاز را انجام دهیم و شما تنها با دسترسی Read Only در جریان روند تبلیغات و هزینه‌های آن قرار گیرید.

بله برای بهینه‌سازی تبلیغات و کاهش هزینه‌های تبلیغات پیشنهادهایی به‌صورت رایگان از طرف ما برای بهینه‌سازی کمپین‌ها به مشتری ارائه خواهد شد.

درصورتی‌که توانایی مدیریت و راه‌اندازی کمپین‌های خود را دارید می‌توانید از خدمات اکانت اختصاصی گوگل ادز استفاده کنید در غیر این صورت، می‌توانید از خدمات اکانت‌های مدیریت شده استفاده شود

ما بدون واسطه با خود گوگل به‌صورت مستقیم کار خواهیم کرد به همین علت قیمت‌های ما به‌صورت مستقیم با خود دلار امریکا محاسبه خواهد شد و این موضوع به نفع شما مشتریان عزیز خواهد بود.

از صحبت کردن با شما خوشحالم می شویم

همکاران ما در تیم پشتیبانی ادستیتو منتظر تماس شما هستند، کافیست کلیک کنید.

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز