گوگل ادموب و کسب درآمد دلاری

کسب درآمد از اپلیکیشن را برای توسعه دهندگان و سازندگان اپلیکیشن بسیار آسان می کند

معرفی گوگل ادموب
ادموب چیست ؟

کسب درآمد دلاری با نمایش تبلیغات ادموب

" اگر بفهمید تبلیغات درون برنامه‌ای چیست، گوگل ادموب را خواهید فهمید "

یکی از راه‌های کسب درآمد اپلیکیشن تا توسعه‌دهندگان اندروید کسب درامد از تبلیغات خواهد بود ، در این روش باید تبلیغ را از شخصی بگیرند و در برنامه اندروید خود نمایش دهند ، تا اینجا خیلی ساده خواهد بود  اما مشکل وقتی به وجود خواهد آمد که نیاز به تهیه یک گزارش کامل از تعداد کلیک و روند اجرا و کیفیت تبلیغ روی تبلیغات و یک گزارش کامل دیگر به تبلیغ‌کننده باشد .

البته ما فرض می‌کنیم که تبلیغ‌کننده همیشه در دسترس شما باشد. مطمئناً دائمی نیست. اکنون‌که تا حدودی با تبلیغات درون برنامه‌ای و چالش‌های آن آشنا شده‌ایم، به این سؤال می‌پردازیم که گوگل ادموب چیست ؟؟

کسب در آمد ارزی چگونه انجام می شود؟

در ادستیتو پلاس شما در کنار سایر شبکه های تبلیغاتی به چندین شبکه‌ی تبلیغاتی (ad-network) خارجی مثل Admob و … هم متصل هستید. ادستیتو پلاس بهترین شبکه تبلیغاتی از لحاظ درآمد رو برای اپلیکیشن شما انتخاب کرده و تبلیغات اون رو در فضای تبلیغاتی شما نمایش می‌ده.

ادستیتو پلاس در کنار افزایش درآمد و کسب درآمد دلاری، درصد وجود تبلیغ (fill-rate) و تنوع تبلیغاتی رو هم برای اپلیکیشن شما بهتر می‌کنه و در نهایت تجربه‌ی کاربری بهتری رو برای کاربران اپلیکیشن‌تون رقم می‌زنه. مدیریت همه این مسائل برای شما هیچ زحمتی نداره و الگوریتم‌های ادموب و ادسنس خودشون این کار رو برای شما انجام میدن.

پخش ویدئو

مزیت های استفاده از گوگل ادموب

فناوری هوشمندتر، درآمد بیشتر

فناوری هوشمندتر، درآمد بیشتر

به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های تبلیغاتی جهانی، گوگل ادموب می‌تواند، درخواست‌های تبلیغاتی شمارا در کل دنیا پر کند و با پیشرفته‌ترین فناوری کسب درآمد، ارزش هر نمایش را در تمام شبکه‌های خود به حداکثر برساند.

فرمت تبلیغاتی با کارایی بالا

فرمت تبلیغاتی با کارایی بالا

با قالب‌های تبلیغاتی خلاقانه ما، کاربران خود را درگیر و حفظ و تجربه کاربر را سفارشی  کرده و با ادغام تبلیغات بومی، بنر، ویدیو و تبلیغات بین‌اثری به طور یکپارچه در برنامه خود درآمد بیشتری کسب کنید.

تجزیه‌وتحلیل عملی

تجزیه‌وتحلیل عملی

ابزارهای ما همه‌چیز را از پیشرفته‌ترین کنترل‌های ایمنی برند گرفته تا فناوری پیشرفته کسب درآمد با میانجیگری و مناقصه ارائه می‌دهند.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ادستیتو تنها کافیست نام و شماره خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.

  به قلم ادستیتو

  ادستیتو نماینده رسمی گوگل در زمینه تبلیغات گوگل ادز

  ادستیتو یک پلتفرم تبلیغات آنلاین هست که از طریق خود گوگل مجوز رسمی داره ما افتخار میکنیم که هستیم و مسئولیت داریم تا خدمات تبلیغاتی رو با بهترین تعرفه و قیمت به دست شما برسونیم . ما همیشه سعی میکنم بهترین عملکرد رو بر اساس جدیدترین تغییرات پلتفرم گوگل ادز در زمینه تبلیغات گوگل به مشتریان عزیزمون ارائه کنیم.

  سوالات متداول

  از درآمد دلاری ایجاد شده 70 درصد سهم توسعه‌دهنده است و مالیات و دیگر هزینه ها از30 درصد باقیمانده پرداخت می‌شود.

  بله اپلیکیشن شما باید دریکی از پلتفرم‌های GOOGLE PLAY یا  APP STORE منتشر شده باشد.

  درآمد دلاری شما ابتدای ماه میلاد  با قیمت روز دلار محاسبه و وارد پنل شما در ادستیتو می‌شه. شما درآمد خود را در پنل ادستیتو می توانید درخواست تسویه نمایید و مابین 24 تا 72 ساعت تسویه حساب شما توسط سیستم مالی انجام می گردد

  در حال حاضر ادستیتو با شبکه تبلیغاتی Google Admob در حال فعالیت می باشد که ناشرین و توسعه دهندگان ادستیتو باید قوانین و مقررات شرکت فوق را رعایت نمایند در ضورت عدم رعایت قوانین مسئولیت بسته شدن اکانت با توسعه دهنده و ناشر می باشد و ادستیتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد

  شرط لازم برای شروع کسب درآمد از ادموب، وجود اپلیکیشن و آپلود آن در گوگل پلی و app store خواهد بودو بدون داشتن اپلیکیشن امکان کسب درآمد از طریق گوگل ادموب را وجود ندارد

  برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید به شماره ها موجود در صفحه مراجعه کنید یا تلفن تماس خود را برای ما گذاشته تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان را در زمینه گوگل ادموب دریافت نمایید

  از صحبت کردن با شما خوشحال می شویم

  همکاران ما در تیم پشتیبانی ادستیتو منتظر تماس شما هستند، کافیست کلیک کنید.

  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز