اکانت اختصاصی گوگل ادز

اکانت اختصاصی گوگل ادز

گوگل ادز یکی از برترین شیوه‌های تبلیغات در گوگل است و شرکت‌های مختلفی این امکان را در سطوح مختلف در اختیار شما قرار می‌دهند؛ اما درصورتی‌که شما از یک “اکانت اختصاصی گوگل ادز” برخوردار نباشید، هیچ‌گونه دسترسی مستقیمی برای ایجاد، تغییر و یا گزارش‌گیری از تبلیغات موردنظر نخواهید داشت. ما در ادستیتو مجموعه این امکانات را با ایجاد یک اکانت اختصاصی گوگل ادز و ارائه مشاوره‌های لازم در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مزایای خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز

کمترین کارمزد

کمترین کارمزد در بین رقبا

 به علت بی‌واسطه بودن شرکت ادستیتو با گوگل و همکاری مستقیم ما، کلیه هزینه‌ها با کمترین کارمزد برای شما محاسبه و تقدیم خواهد شد؛ از ما بهترین قیمت و تعرفه را بخواهید.

مشاوره تخصصی و رایگان

مشاوره تخصصی و رایگان

در صورت بروز خطا یا هرگونه سؤال پیرامون اکانت‌های اختصاصی و کمپین‌های تبلیغاتی، همکاران ما به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگو شما خواهند بود.

مدیریت و بهینه سازی کمپین

بهینه سازی کمپین تبلیغاتی

همه تلاش ما در ادستیتو بر این امر بوده که با کمترین بودجه بهترین کمپین تبلیغاتی برای شما اجرا شود، ما به فکر جیب شما هستیم و تلاش می‌کنیم بهترین بازدهی رو در کمپین‌ها داشته باشیم.

Google Analytics

اتصال Google Analytics

برای رصد بازدهی اکانت اختصاصی گوگل ادز همه اکانت‌ها متصل به‌حساب گوگل آنالیتیکس خواهد بود

کارت های اعتباری

بدون نیاز کارت های اعتباری

هرکدام از کمپین‌های ما بدون نیاز به هیچ‌گونه کارت اعتباری بوده و کلیه پرداخت‌ها از واحد مالی ادستیتو انجام خواهد شد

استراتژی مناسب

طراحی استراتژی مناسب

برای همه اکانت‌های شما با کمک مشاورین ادستیتو بر اساس نیاز و پرسونای مخاطب شما برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

اکانت اختصاصی گوگل ادز مناسب چه افرادی است ؟

پلن های اکانت اختصاصی گوگل ادز همراه با شارژ اکانت

قیمت لحظه ای دلار حواله ای :  46.700 تومان

توجه داشته باشید اکانت های اختصاصی همراه با 20 دلار هزینه راه اندازی ایجاد می گردد

در صورتی که توانایی یا وقت مدیریت کردن اکانت های خود را ندارید این کار رو به ما بسپرید

مقالات مرتبط به اکانت اختصاصی گوگل ادز

ادستیتو نماینده رسمی گوگل ادز در زمینه تبلیغات گوگل

ادستیتو یک پلتفرم تبلیغات آنلاین هست که از طریق خود گوگل مجوز رسمی دارد ما افتخار می‌کنیم که هستیم و مسئولیت داریم تا خدمات تبلیغاتی رو با بهترین تعرفه و قیمت به دست شما برسونیم. ما همیشه سعی می‌کنم بهترین عملکرد رو بر اساس جدیدترین تغییرات پلتفرم گوگل ادز در زمینه تبلیغات گوگل به مشتریان ارائه کنیم.

سوالات متداول اکانت اختصاصی گوگل ادز

درصورتی‌که توانایی مدیریت و راه‌اندازی کمپین‌های خود را دارید می‌توانید از خدمات اکانت اختصاصی گوگل ادز استفاده کنید در غیر این صورت، می‌توانید از خدمات اکانت‌های مدیریت شده استفاده شود.

اگر در پروسه راه‌اندازی کمپین خود نیاز به راهنمایی دارید، این کار به‌صورت رایگان انجام می‌شود. مشاورین ما به‌صورت بیست و چهار ساعت و شبانه‌روز در خدمت شما برای مشاوره رایگان و ارائه اطلاعات و خدمات پیرامون اکانت‌های اختصاصی گوگل ادز شما هستند.

ما بدون واسطه با خود گوگل به‌صورت مستقیم کار خواهیم کرد به همین علت قیمت‌های ما به‌صورت مستقیم با خود دلار امریکا محاسبه خواهد شد و این موضوع به نفع شما مشتریان عزیز خواهد بود.

خیر؛ کلیه اکانت‌های اختصاصی گوگل ادز که توسط تیم ادستیتو توسعه و ارائه شده است، فقط از طریق خود تیم ادستیتو قابل شارژ بوده و در غیر این صورت راهی برای شارژ اکانت‌ها وجود ندارد

از صحبت کردن با شما خوشحالم می شویم

همکاران ما در تیم پشتیبانی ادستیتو منتظر تماس شما هستند، کافیست کلیک کنید.

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز