تبلیغات گوگل

معجزه در کسب و کار شما با ادستیتو

تبلیغات گوگل یک معجزه برای شما و کسب‌وکار شما خواهد بود، این ابزار به‌گونه‌ای عمل می‌کند که درست در همان لحظه که مشتریان به شما، خدمات و محصولات شما نیاز دارند، ظاهر شوید!!

تبلیغات گوگل ادز

چرا تبلیغات گوگل؟

تبلیغات گوگل، پادشاهی در دنیای تبلیغات

دلیل اهمیت تبلیغات گوگل، برتری موتور جستجو گوگل نسبت به سایر موتورهای جستجو خواهد بود. تبلیغات گوگل، دنیای از امکانات و فرصت­ها را برای رشد کسب‌وکار شما با کمترین هزینه ممکن و بیشترین تأثیر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تبلیغات گوگل یکی از پیشروترین پلتفرم‌­های تبلیغاتی در دنیای تبلیغات بوده و شما می‌توانید با استفاده از این سرویس تبلیغاتی و خدمات ادستیتو، با هر بودجه­ برای هر نوع محصول و خدمات یک برنامه مناسب تبلیغاتی ایجاد کنید.

کارشناسان ادستیتو با تمامی روش‌ها و امکانات تبلیغات در گوگل از تبلیغات کلیکی و کمپین‌های PPC تا استفاده از امکانات تبلیغات محلی و جغرافیایی گوگل و تبلیغات نمایشی آشنایی دارند. ما همچنین می‌توانیم هزینه‌های تبلیغاتی شما را با شیوه‌های هدف‌گذاری انواع مخاطبان، مانند: هدف‌گذاری موضوعی، جنسیتی، سنی، زبانی و جغرافیایی کاهش دهیم. اعتماد شما به ادستیتو برای تبلیغات گوگل به معنای افزایش قطعی مخاطبان برند، توسعه شرکت و افزایش فروش است.

گوگل بزرگ‌ترین وبگاه در سرتاسر دنیای اینترنت است که روزانه بیش از یک میلیارد جستجو در آن انجام می‌شود. اگر می‌خواهید شما هم از این میزان جستجو و بازدید، سهم مناسبی داشته باشید، کافی است این کار را به کارشناسان خبره ما در ادستیتو بسپارید تا بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های تبلیغات را در گوگل را به شما معرفی کرده و با کمترین هزینه اجرا کنید و بیشترین فروش ممکن را تجربه کنید.

 

چرا تبلیغات گوگل با ادستیتو؟

اطلاعات بیشتر در مورد ادستیتو و تبلیغات گوگل در کانال یوتیوب ادستیتو

تبلیغات در گوگل با ادستیتو

اکانت های معتبر

اکانت‌های معتبر

استفاده از اکانت های معتبر و بازبینی چندباره اکانت های تبلیغات گوگل ادز مارو به این امر مجبور کرده که بهترین خدمات رو به مشتریان ارائه دهیم.
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

کارشناسان ادستیتو به‌صورت 24 ساعت پاسخگو شما در خصوص امور تبلیغات گوگل ادز، مشاوره و اجرای کامل کمپین‌های تبلیغات گوگل خواهند بود.

افزونه های تبلیغاتی

افزونه های تبلیغاتی

تیم ادستیتو با استفاده از بهترین و بروزترین افزونه های تبلیغات گوگل ادز  بهترین نتیجه  را برای تبلیغات کسب و کار شما ارائه میدهد.

همکار رسمی گوگل

همکار رسمی گوگل

همکاری مستقیم با گوگل ، ما رو مجبور به  ارائه بهترین کیفیت و بازدهی قیمت ها کرده است تا بهترین ها را به مشتریان ارائه دهیم.

تحویل فوری سفارش

تحویل فوری سفارش

تیم ادستیتو همیشه بر این تلاش بوده که در کمترین زمان و وقفه ممکن سفارشات تبلیغات گوگل را به دست شما عزیزان به بهترین کیفیت برسانند.

قیمت

قیمت

همه قیمت های ما بی واسطه و با دلار آمریکا محاسبه خواهد شد؛ ما کمترین کارمزد و قیمت را در بین همکاران داریم.

ادستیتو نماینده رسمی گوگل در زمینه تبلیغات گوگل ادز

ادستیتو به‌عنوان پارتنر رسمی گوگل، یک بستر مناسب برای استفاده از سرویس تبلیغاتی آنلاین همچون تبلیغات گوگل را برای شما مهیا ساخته است. کارشناسان ادستیتو همیشه بر این تلاش بوده­ که بهترین عملکرد را بر اساس آخرین تغییرات پلتفرم گوگل، در راستای هرچه بهتر اجرای تبلیغات شما داشته باشند، تا شما عزیزان بتوانید با بهترین قیمت و کمترین کارمزد، محصولات یا خدمات خود را تبلیغ کرده و بیشترین بازدهی از تبلیغات خود داشته باشید

 

راهکارهای مدیریت اکانت تبلیغات گوگل ادز

اکانت اختصاصی

گوگل ادز یکی از برترین شیوه‌های تبلیغات در گوگل است و شرکت‌های مختلفی این امکان را در سطوح مختلف در اختیار شما قرار می‌دهند؛ اما در صورتی که شما از یک اکانت اختصاصی گوگل ادز برخوردار نباشید، هیچ‌گونه دسترسی مستقیمی برای ایجاد، تغییر و یا گزارش‌گیری از تبلیغات مورد نظر نخواهید داشت. ما در ادستیتو مجموعه این امکانات را با ایجاد یک اکانت اختصاصی گوگل ادز و ارائه مشاوره‌های لازم در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مدیران کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی مجموعه‌های مختلف بدون نیاز به پرداخت‌های ارزی و بدون نیاز به کارت‌های اعتباری بین‌المللی می‌توانند یک اکانت اختصاصی گوگل ادز را به همراه همه سطوح دسترسی مدیریتی از ادستیتو دریافت کنند. شما با استفاده از این اکانت از چهار سطح: دسترسی ایمیل (Email only)، دسترسی خواندن (Read only)، دسترسی استاندارد (Standard) و دسترسی ادمین (Administrative) برخوردار خواهید شد. بنابراین می‌توانید اطلاعات و گزارشات تبلیغات خود در گوگل ادز را از طریق ایمیل دریافت کنید؛ می‌توانید مستقیما وارد پنل شوید و گزارش‌گیری کنید؛ می‌توانید کمپین تبلیغاتی یا تبلیغات کلیکی مورد نظر خود را ایجاد کنید و همچنین با دسترسی ادمین، پادشاه قلمرو تبلیغات گوگل ادز خود باشید و در مورد سطوح دسترسی دیگران نیز تصمیم بگیرید.

اکانت مدیریت شده

اگر برای کسب‌و‌کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم تبلیغات گوگل را با ادستیتو امتحان کنید.

ما برای تبلیغات در گوگل راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم. شما می توانید کل مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید و یا اینکه تمامی کارها را خودتان انجام دهید و ما فقط حساب شما را شارژ کنیم. خدمات تبلیغات در گوگل ادستیتو را مشاهده فرمایید.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید.

در صورت عدم یادگیری و نداشتن دانش کافی؛ همکاران ما بصورت 24 ساعته برای مدیریت اکانت های گوگل ادز شما ؛ در دسترس هستند

جدیدترین مقالات ادستیتو

سوالات متداول از تبلیغات در گوگل

در ادستیتو ما به عنوان همکار رسمی گوگل فعالیت کرده و چند صد کمپین موفق برای مشتریان عزیز داشته ایم که این موضوع در سایت گوگل نیز قابل پیگیری است ، ما بهترین قیمت رو نسب به سایر رقبا داریم و کمترین کارمزد رو برای هر کمپینی در نظر گرفتیم که شما مشتریان عزیز با بصرفه ترین هزینه بیشترین بازدهی رو داشته باشید.

تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن شما به مشتریان خواهد بود و هرکس به شما نیاز دارد درست در همان دقیقه ظاهر میشوید ، تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین روش ها برای توسعه کسب و کار شما میباشد

شما در سئو کردن و بهینه سازی سایت درگیر پروسه زمان شده و یک کار طولانی مدت در پیش دارید که این پروسه به صورت یک کار همیشگی برای شما خواهد بود ، اما در تبلیغات گوگل ادز این طور نیست و شما در زیر یک ساعت به صدر نتایج گوگل خواهید رسید و در معرض دید مشتریان هدف خود خواهید بود

شما بر اساس ورود هر کاربر و کلیک روی سایت هزینه پرداخت میکنید ، به عبارت دیگه شما فقط در زمانی ملزوم به پرداخت هزینه هستید که مشتریان به شما نیاز داشته باشند و روی شما کلیک کنند

هر کلمه قیمت و تعرفه متفاوتی دارد و با توجه به سختی و یا آسانی کلمه و تقاضا و … متغیر است و این شیوه قیمت گذاری از طریق خود گوگل اعلام و بررسی میشود

بله شما هر ساعت یا روزی که مد نظر دارید را به کارشناسان ادستیتو اعلام کرده و بر طبق نیاز شما زمان بندی خواهد شد

با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.

هزینه تبلیغات گوگل ادز بستگی به نوع کلمه و کمپین شما دارد و این موضوع روی قیمت اثر خواهد داشت به طور کل هزینه هر کمپین متفاوت و بستگی به نیاز شما دارد

از صحبت کردن با شما خوشحالم می شویم

همکاران ما در تیم پشتیبانی ادستیتو منتظر تماس شما هستند، کافیست کلیک کنید.

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

تبلیغات در گوگل را بهتر درک کنیم!

اگر برای کسب‌و‌کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم تبلیغات گوگل را با ادستیتو امتحان کنید.

ما برای تبلیغات در گوگل راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم. شما می توانید کل مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید و یا اینکه تمامی کارها را خودتان انجام دهید و ما فقط حساب شما را شارژ کنیم. خدمات تبلیغات در گوگل ادستیتو را مشاهده فرمایید.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید.

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز که در قدیم گوگل ادوردز نیز نامیده می‌شد (google ads) یک سیستم تبلیغاتی  که منحصرا برای شرکت گوگل می‌باشد؛ که در آن افرادی که نیاز به تبلیغات کسب و کار و خدمات و محصولات خود دارند، تبلیغات خود را از طریق سایت ها و ابزارهای مختلف گوگل همچون تبلیغات گوگل ادز به مشتریان نمایش می دهند.

محبوب‌ترین سرویس تبلیغات گوگل به چه شکل خواهد بود؟

محبوب‌ترین و کارآمدترین شکل از google advertise، تبلیغات گوگل ادز خواهد بود. به این ترتیب که فردی که نیاز به تبلیغات در حوزه کسب و کار خود دارد ، عبارات یا کلمات کلیدی مورد نظر خود را در سرویس گوگل ادوردز وارد می کند تا تبلیغات مورد نظر خود را که مربوط به کسب و کار یا خدمات یا سرویس مورد نظر شما را به مشتریان هدف خود که دنبال خدمات مرتبط با شما می باشند را نشان دهند و آن‌ها را به مشتریان شما تبدیل کنند. به عبارتی تبلیغات گوگل یک راه میان‌بر برای رساندن مشتری به شما با کمترین هزینه خواهد بود.

تأسیس گوگل تا تبلیغات گوگل ادز

گوگل (google): یک شرکت آمریکایی فعال در حوزه فناوری اطلاعات که  شامل جستجوی اینترنتی و تبلیغات ، رایانش ابری و نرم‌افزار و سخت‌افزار می‌باشد. ایده اولیه گوگل توسط مردان گوگل( لری پیج و سرگئی برین ) که دانش‌آموخته مقطع دکتری دانشگاه استنفورد بودند ، ساخته شد و مردان گوگل قبول کردند که به مدت 20 سال تا سال 2024 در کنار هم کار کرده و شرکت گوگل را به هدف مورد نظر خود برسانند.

تبلیغات گوگل راه میانبر است

هدف و شعار گوگل؟

هدف گوگل از آغاز «سازماندهی‌کردن اطلاعات جهان و دسترس‌پذیر کردن آن‌ها برای عموم» بود و شعار غیررسمی شرکت که توسط مردان گوگل ابداع شد )شرور نباشید ، Don’t Be Evil) بوده است .

چرا تبلیغات گوگل ادز تأسیس شد ؟

گوگل ادز  (google ads )که در قدیم نیز به تبلیغات گوگل ادوردز نام داشت، سرویس تبلیغاتی شرکت گوگل است که امکان ایجاد کمپین‌های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تبلیغات گوگل ادز که یا همان گوگل ادوردز سابق ، یک سیستم برای تبلیغات کلیکی است که در آن هزینه هر کلیک توسط تبلیغ‌کننده تعیین می‌شود.

تبلیغات کلیکی گوگل ادز چیست؟

تبلیغات کلیکی در گوگل ادز به تبلیغاتی گفته می‌شود که به ازای کلیک مشتریان بر روی شما هزینه پرداخت میکنند ، حال این تبلیغات میتواند نوشته ، متن ، عکس یا … باشد که در صفحاتی که کار تبلغات میکنند قرار میگیرند . هر چه متن یا عکس شما جذاب تر باشد ، مشتری بیشتری را جذب کرده و مشتریان را ترغیب میکند که روی تبلیغات کلیک کنند و وارد سایت شما شوند .

سایت شما باید طراحی مناسب و جذابی داشته باشد که بتوانند مشتریان را تحت تأثیر قرار گرفته و به هدف مورد نظر برسانند . از بهترین مزایا تبلیغات کلیکی در سایت گوگل این مهم بوده که :

در کمپین تبلیغاتی گوگل ادز شما برای نمایش آگهی شما در سایت‌ها تبلیغ دهنده هزینه پرداخت نخواهید کرد و هزینه زمانی از شما کسر خواهد شد که بازدیدکننده هدف شما که به محصول یا خدمات شما نیز طبق نظر گوگل علاقه مند است ، روی تبلیغ گوگلی شما کلیک کرده و به سایت شما منتقل خواهد شد ، و هزینه از شما کسر خواهد شد.

الگوریتم گوگل به گونه‌ایی تنظیم شده که علاقه و رفتار کاربر را در گذشته آنالیز کرده و تبلیغاتی که برای آن‌ها امکان جذب دارد نمایش داده میشود .

با کمک گرفتن از سرویس تبلیغاتی گوگل ، تبلیغات شما در موتور جستجو گوگل (Google.com)، یا یوتیوب (youtube.com) و یا سرویس گوگل پلی ( play.google.com) و یا همچنین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های همکار گوگل که در گوگل ادسنس و گوگل ادموب فعال هستند، وجود دارد.

تبلیغات گوگل ادز سود

در تبلیغات کلیکی گوگل ادز گوگل هم فرد تبلیغ دهنده و هم فرد تبلیغ‌کننده را به نوعی به سود خواهد رسانید . این موضوع یکی از بهترین مزایا تبلیغات گوگل ادز خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در مورد هشت مزیت تبلیغات گوگل برای کسب‌وکارها

مزیت تبلیغات در گوگل برای کسب‌وکارها

تبلیغات گوگل ادز منبع درآمد اصلی شرکت گوگل

تبلیغات درگوگل ، سرویس تبلیغاتی اصلی گوگل خواهد بود و درآمد این شرکت نیز بر اساس همین موضوع خواهد بود ، طبق آمار رسمی داده شده از شرکت گوگل (منبع : ویکی‌پدیا) در سال 2011 ؛ 96 درصد درآمد شرکت گوگل حاصل تبلیغات گوگل ادز بوده است که با توجه به پیشرفت و همه‌گیر شدن تبلیغات و احتیاج کسب‌وکارها به این سرویس ، در این سال‌ها این هزینه نیز بیشتر شده است .

سرویس تبلیغات در گوگل بر اساس چه مبنایی طراحی شده است ؟

سرویس تبلیغاتی گوگل به مشتریان این امکان را می‌دهد که نه تنها سایت های خود را در نتایج جستجو به ترتیبی که الگوریتم های گوگل به آنها اختصاص داده اند نمایش دهند، بلکه سایت های خود را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای کاربرانی که جستجوهای مرتبط دارند قرار دهند و با هزینه کم کسب و کار خود را تبلیغ کنند و در معرض دید کاربران قرار دهند .

امتیاز خاص تبلیغات گوگل ادز

ممکن است سایت شما از نظر الگوریتم گوگل امتیاز خوبی نداشته باشند یا مدت زمان زیادی را با هزینه صرف سئو وب‌سایت خود کنید ، اما تبلیغات گوگل شما را با هزینه کمتر به صدر نتایج خواهد رسانید. اگر به وب‌سایت خود و خدمات خود اطمینان دارید میتوانید در زمان خیلی کمتر از سئو وب‌سایت به صدر نتایج گوگل رسیده و بهترین بازدهی را از سرویس سفارش کلیک گوگل خود بگیرید باقی کار را باید وب‌سایت شما و کار، محصولات و یا خدمات شما خواهد بود که بتواند بازدید کننده تبلیغات را به مشتری تبدیل کنند و هزینه تبلیغات شما را جبران نماید ، به نوعی تبلیغات گوگل ادز موفق خواهید داشت.

اطمینان به تبلیغات گوگل

آیا تبلیغات گوگل رایگان است؟

بله درست شنیدید! تبلیغات رایگان در گوگل به این گونه است که شما هزینه‌ایی بابت نمایش تبلیغات خود در گوگل نمیدهید و نمایش تبلیغات گوگلی رایگان خواهد بود و فرد تبلیغ دهنده بابت انتشار و نمایش اگهی خود چیزی پرداخت نمیکند ! در واقع نمایش اگهی متنی در گوگل رایگان بوده و شما به ازای کلیک بر روی اگهی خود مبلغی از اعتبار حساب در گوگل ادز کسر میشود که همان شارژ اکانت تبلیغ در گوگل شما خواهد بود ، به عبارت دیگر روش تبلیغات در گوگل به این صورت خواهد بود که هزینه بابت انتشار اگهی پرداخت نمیشود و فقط هزینه بابت تبلیغاتی کلیکی گوگل پرداخت خواهید کرد .

این در حالی خواهد بود که عددی که از شارژ اکانت تبلیغ در گوگل شما کسر می‌شود ، عدد ثابتی نیست و قیمت گذاری اتوماتیک تبلیغات گوگل انجام میشود، که این موضوع با موقعیت تبلیغ شما ، نوع تبلیغ ، نوع کلمه کلیدی و درجه سختی آن ، سبک کلمه کلیدی در تبلیغات ، نوع لغت و غیره تغییر خواهد کرد و ممکن است که در یک روز هزینه ادز مبالغ متفاوتی از حساب شما کم کند که این موضوع یعنی تفاوت قیمت تبلیغات گوگل نیز میتواند از دیگر مزیت‌ها و برتری تبلیغات گوگلی به شمار رود.

آغاز تبلیغات گوگل ادز از چه زمانی آغاز شد ؟

ابتدا و آغاز تبلیغات گوگل ادز ، از سال 2018 بود که تمام سرویس‌های تبلیغاتی خود را وارد ساب دامین ads.google.com نمود و به این طریف کاربران از سراسر دنیا در صورتی که نیاز به تبلیغات داشته، وارد وب سایت شده و با توجه به نیاز خود به تبلیغات گوگل ادز ؛ سفارش خود را نهایی میکنند .لینک گذاشتن در موتور‌های جستجو ، یکی از سرویس‌های تبلیغاتی در تبلیغات گوگل ادز خواهد بود.

در تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادز به چه معنا می‌باشد ؟

تبلیغات گوگل ادز به معنای تبلیغات کلمه ای است که وقتی کلمه یا عبارتی را در 10 نتیجه گوگل خود در گوگل جستجو می کنید، وب سایت هایی هستند که بهترین عملکرد را در سئو فنی وب سایت خود داشته است و طبق همه الگوریتم‌ها در گوگل جلو رفته و ترافیک به صورت طبیعی و ارگانیک دارند و ربات‌های گوگل آن‌ها را طبق صلاحدید خود در بهترین حالت قرار میدهند و اولویت بندی میکنند.

اما در تبلیغات گوگل ادز شما میتوانید با هر کلمه ایی تبلیغات خود را سفارش دهید و آن را در بالاترین قسمت  از نتایج گوگل نمایش دهید که این موضوع میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به بهترین نتیجه در نتایج جستجو برسانند به عنوان مثال وقتی کلمه خرید بلیط هواپیما را جستجو می کنید، سایت‌های تبلیغاتی که سفارش تبلیغ گوگلی را داده اند ابتدا و بر اساس هزینه‌ایی که مشخص شده است نمایش داده میشود و بعد به سراغ لینک‌ها که به صورت ارگانیک بالا هستند نشان داده میشود .

الگوریتم تبلیغات گوگل ادز به گونه‌ایی تنظیم و نوشته شده است که هر کاربری هزینه‌ایی متناسب تری پیشنهاد دهد در لینک اول قرار خواهد گرفت و سایر متقاضیان تبلیغات گوگل در اولویت بعدی و بعد از آن نمایش ارگاینک را نمایش خواهد داد .

تبلیغات گوگل ادز به گونه ایی تنظیم و طراحی شده است که هزینه آن بر اساس کلمات که کاربر انتخاب میکند و میزان سرچ یک کلمه و درجه سختی و اسانی آن هزینه تعیین میشود که لازم به ذکر است که درجه سختی کلمات گوگل ادز طبق رفتار و تجربه کاربری تعیین خواهد شد .

پیشنیاز استفاده از تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادز برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟

تبلیغات گوگل ادز که یکی از بهترین سرویس‌های آن تبلیغات کلیکی نتایج موتورهای جستجو میباشد ، برای کسب و کارهایی مهم است که وضیعت رقابتی سخت تری در حوزه خود دارند . این کسب وکارها که رقابت زیادتری نسب به بقیه دارند ، میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین سطح نتایج تبلیغاتی خود رسیده و مشتری هدف را جذب کنند

در چه صورت کلیک بر روی تبلیغات گوگل ادز خود را میتوانیم افزایش دهیم ؟

میزان کلیک بر روی تبلیغات و یا نتایج ارگانیک موتور جستجو گوگل به عوامل زیادی همچون : استفاده از عنوان و توضیحات مناسب ، استفاده از اسکیما ، جذاب بودن متن و استفاده از تکنیک‌های کپی رایتینگ برای تبلیغ میباشند که باعث میشود بتوانیم تاثیر خوبی بر روی کابران و مشتریان خود داشته باشیم .. از دیگر امکاناتی که تبلیغات گوگل ادز در اختیار ما قرار میدهند میتوانیم به ابزارها نیز اشاره کنیم که در ادامه این ابزارات را باهم بررسی خواهیم کرد.

استفاده از ابزار افزونه‌ها یا extensionها

یکی از بهترین ابزاراتی که در تبلیغات گوگل ادز در اختیار تبلیغ کننده قرار میگیرد استفاده از ابزار، افزونه ها یا اکستنشن‌ها میباشد که برای نتایج جستجو که به تبلیغ دهنده این امکان را میدهد که 25 کارکتر بیشتر از حد مجاز نوشته تا بتواند بیشترین مقدار برای دیده شدن از نظر تعداد حروف و …. اثر گذار باشد.

استفاده از ابزارsitelink

افزونه دیگر نیز sitelink می باشد، که با استفاده از آن تبلیغ دهنده این امکان را دارد که علاوه بر صفحه لندینگ اصلی، سایر صفحات را نیز به کاربران نمایش میدهد ، که علاوه بر بیشتر شدن انتخاب کاربران و بالا رفتن احتمال و درصد کلیک بر روی شما ، حجم زیادتری از فضای جتستجو را نیز گرفته که این موضوع میتواند به نفع شما و ضرر رقبا شما باشد .

استفاده افزونه در تبلیغات گوگل

اضافه کردن شماره تلفن به تبلیغات گوگل ادز

شما تنها با یک روش خاص میتوانید شماره تلفن ایران خود را به تبلیغات گوگل ادز خود اضافه فرمایید که در صورت نیاز به این روش میتوانید از کارشناسان ما در ادستیتو کمک و راهنمایی بگیرید.

کارشناسان ما در ادستیتو به صورت 24 ساعت در خدمت شما برای مشاوره رایگان می‌باشند

021-22002433

آیا تبلیغات گوگل ادز محدودیتی هم برای فرد تبلیغ کننده دارد ؟

تبلیغات گوگل ادز با توجه به همه خوبی و مزیت‌هایی که دارد یک سری معایب و محدودیت نیز داشته که با توجه به این موضوع که تبلیغات گوگل ادز در بستر اینترنت بوده ، شما برای استفاده از این سرویس محبوب، حتما باید وب‌سایت مخصوص به خود داشته تا بتوانید بر روی وب سایت خود هم خدمات و محصولات خود را بارگزاری کرده و روی وب سایت خود از تبلیغات گوگل ادز استفاده نمایید.

6

یک سوال مهم ؟ تبلیغات گوگل ادز با سئو چه تفاوتی دارد ؟

با توجه به مواردی که گفته شد ، متوجه شدیم که سرویس تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین روش‌ها برای بالا بردن کلمات در موتور جستجو خواهد بود ، اما سوالی که ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد این خواهد بود که فرق تبلیغات گوگل با بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو یا همان سئو چه چیزی است و در چه مواقع باید از سئو و در چه زمان باید از تبلیغات گوگل ادز استفاده کنیم؟

در ادامه باهم به بررسی سئو و تبلیغات گوگل پرداخته و تفاوت‌ها و شباهت‌های آن را باهم بررسی خواهیم کرد .

شباهت تبلیغات گوگل ادز و سئو در چیست؟ آیا این دو خدمات وجه اشتراک نیز دارد ؟

یک سری اصول تعریف شده از سمت گوگل برای بهینه سازی سایت وجود دارد که این اصول میتوان شامل تعریف عنوان و توضیحات و لینک گذاری و … نام برد که این اصولی است که در گوگل بیان شده است و شما در تبلیغات گوگل نیز این اصول را خواهید داشت که این مورد جزو یکی از شباهت‌ها خواهد بود ؛ اما تفاوت اصلی بین تبلیغات گوگلی و سئو وب سایت هزینه آن خواهد بود ، شما در تبلیغات گوگل مجبور به پرداخت هزینه هستید اما در سئو و بهینه سازی سایت هزینه کم‌تری باید پرداخت کنید و فارغ از بحث زمان ، از نظر هزینه کاملا به صرفه تر خواهد بود . هزینه در تبلیغات گوگل به صورت داینامیک بوده است ، به این صورت که هزینه بر اساس سختی کلمه کلیدی و صفحه و رقابت در آن حوزه و … تغییر خواهد کرد . کاهش هزینه در گوگل ادز جزو یکی از ترفندهایی بوده که برخی از کارشناسان گوگل ادز بر آن مسلط میباشد و شما برای کاهش هزینه میتوانید به کارشناسان ما مراجعه فرمایید .

کاهش هزینه گوگل ادز با کارشناسان ادستیتو 

تماس با ما

روش کاهش هزینه تبلیغات گوگل ادز به چه روش ممکن است؟

یکی از ترفند‌ها خوب و مهم در کاهش هزینه گوگل ادز ، بررسی محتوایی صفحه و کلمه کلیدی می‌باشد؛ یعنی شما هر کلمه ایی که نیاز دارید روی آن تبلیغات گوگل ادز بروید باید محتوای صفحه با عنوان شما از نظر معنی در یک راستا و کانسپت محتوا باشند ، در این صورت هزینه تبلیغات گوگل شما خیلی کمتر از حالتی خواهد بود که کلمه و عنوان شما با محتوا صفحه در یک راستا نباشد . به عبارت دیگر هرچه صفحه ورودی شما با کلمه درخواستی که تعیین میشود ، مرتبط تر باشد هزینه آن کمتر خواهد بود ؛ اما اگر کلمه مرتبط نباشد هزینه آن برای شما بسیار زیادتر خواهد بود.

یک راهکار برای تبلیغات گوگل

ابزارهای گوگل ادز شامل چه مواردی میشود ؟

پنل دسترسی شما به تبلیغات گوگل ادز (ads.google.com ) برای راحتی شما و استفاده بهتر از دنیای تبلیغات گوگل ، ابزارهایی در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید بهترین شکل ممکن تبلیغات گوگلی خود را مدیریت نمایید و بهترین استفاده را از این سرویس ببرید ؛ این ابزارات شامل کیورد پلنر گوگل ، ادز اکسپرس ، ویرایشگر گوگل ادز ، مدیریت کننده اکانت‌های گوگل ادز، برنامه‌ریزی هدف، گواهینامه پارتنر گوگل و … خواهد بود که ما قصد داریم هر کدام از این نرم‌افزارها و ابزارت سرویس تبلیغاتی گوگل را به شما توضیح دهیم .

ابزار شماره یک : کیورد پلنر گوگل (Keyword Planner) :

کیورد پلنر گوگل جزو یکی از ابزارها خوب گوگل بوده که به صورت رایگان ارائه میشود ، این ابزار از اطلاعات و داده هایی که توسط کاربران در موتورها جستجو سرچ میشود را جمع آوری کرده و در اختیار شما به عنوان یک بانک اطلاعاتی قرار میدهد ، بهترین کاربردی که میتوانیم از این ابزار داشته باشیم ایجاد کلمات جدید برای تبلیغات گوگل ادز میباشد . سایر کاربرد‌های آن ایده گروه تبلیغاتی، مقدار و تعداد جستجو کلمه کلیدی ،آمار کلمات و .. خواهد بود.

ابزار شماره دو : ادز اکسپرس (AdWords Express):

یکی از ویژگی‌های خوب در تبلیغات گوگل ادز ، مدیریت خودکار کلمات کلیدی و قرار دادن آگهی بوده است که با استفاده از این روش ، مشکلات موجود در تبلیغات گوگل ادز را کاهش میدهد . همچنین این ابزار که با شعار حمایت از کسب و کارها کوچک روی کار آمده است تلاش میکند با حمایت از آن‌‌ها کاربرانی که سایت نداشته را به صفحات آن‌ها در گوگل مپ هدایت کند و کاربران دسترسی خوبی از شما به واسطه تبلیغات گوگل داشته باشند .

ابزار شماره چهار : مدیریت کننده اکانت‌های گوگل ادز (Google Ads Manager)

مدیریت کننده اکانت گوگل ادز Google Ads Manager که قبلاً با عنوان My Client Center) MCC) شناخته می‌شد به کاربران این امکان را میدهد که داخل پنل تبلیغاتی خود چندین حساب گوگل ادز فقط با یک اکانت داشته باشید و در داشبورد تبلیغاتی گوگل خود آن را مدیریت نمایید.

ابزار شماره پنج: برنامه‌ریزی هدف (Reach Planner) :

برنامه ریز هدف یا برنامه‌ریزی هدف (Reach Planner)یک ابزار مناسب برای تبلیغات ویدیویی میباشد ، ساختار اساسی این ابزار به این گونه است که کاربران میتوانند میزان تبلیغات خود را که به صورت ویدیو میباشد را در یوتیوب  که جزو یکی از سرویس‌های محبوب گوگل در زمینه ویدیو میباشد را پیش‌بینی کنند ، و یا مخاطبین تبلیغاتی خود را از قبل انتخاب نمایید ، یعنی شما میتوانید به عنوان مثال تبلیغ خود را که در زمینه آموزش گوگل ادز است به مخاطبینی که به گوگل ادز علاقه مند میباشند نمایش دهند . علاوه بر این شما میتوانید کاربران خود را از نظر منطقه ، موقعیت ، زبان ، کشور و .. فیلتر کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از کمپین ویدئویی تبلیغاتی خود داشته باشید.

ادستیتو پارتنر رسمی گوگل
برای بررسی و نمایش مجوز ادستیتو، میتوانید روی عکس کلیک کنید

ابزار شماره شش: گواهینامه پارتنر گوگل (Google Partner) :

پارتنر گوگل یک برنامه صدور مجوز برای گوگل ادز و گوگل انالیتیکس میباشد، که در این حالت مشتریان برای داشتن گواهینامه معتبر گوگل ادز ، باید از امتحان Google Fundamentals Google Ads و یکی دیگر از امتحانات پیشرفته ادز مانند جستجوی تبلیغات، تبلیغات نمایش، تبلیغات ویدیویی، تبلیغات خرید، گوگل آنالیتیکس و تبلیغات موبایل عبور کنند . که این موضوع به معنی داشتن مدرک معتبری است که شما یا شرکتتان در زمینه تبلیغات دارای تخصص زیادی هستید.

تاریخچه تغییر اسم گوگل ادوردز به گوگل ادز

در تاریخ ۲۴ جولای سال ۲۰۱۸ گوگل، نام تجاری سیستم تبلیغات گوگل ادز خود را از گوگل ادوردز به گوگل ادز تغییر داد که در پی این اتفاق شاهد تغییرات و اتفاقات زیادی در زمینه تبلیغات گوگل ادز بوده‌اییم که یکی از آن‌ها راهکاری برای استفاده از تبلیغات گوگل برای دامنه‌ها ایرانی بوده است . در این تاریخ پنل کاربری سیستم تبلیغات گوگل نیز ارتقا یافته و امکانات بهتری در این سیستم اعمال شد که برای استفاده هم به نفع فرد تبلیغ کننده و هم تبلیغ دهنده میباشد . تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی برای تبلیغات کسب‌کار شما میباشد .

شعار اصلی سرویس تبلیغاتی گوگل : در کمترین زمان رتبه اول در گوگل باشید

یکی از اصلی‌ترین شعار‌ها در گوگل ادز این موضوع خواهد بود که فارغ از بحث دنیای رقابت کلمات کلیدی ، در کمترین زمان ممکن در صدر نتایج جستجو باشید و با یک کمپین پر قدرت ، بهترین بهره‌وری را از تبلیغات خود داشته باشید.

مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود را به ما بسپارید

اکانت اختصاصی گوگل ادز

اکانت مدیریت شده گوگل ادز

شماره تلفن کارشناسان ما برای کسب اطلاعات بیشتر کمپین‌های گوگل ادز

021-22002433

تبلیغات گوگل ادز شما در کجا نمایش داده میشود ؟

شما با استفاده از تبلیغات گوگل ، شانس این را خواهید داشت که در نتایج موتور‌های جستجو که در زمنیه تبلیغاتی شما جستجو خواهد شد ، ظاهر شوید و به مشتریان خود ، دقیقا همان لحظه که به شما نیاز دارند ، کمک کنید.

تبلیغات بنری گوگل ادز چیست؟

کسب‌وکارها می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و محصولات و خدمات خود را در سایت‌های پربازدید به نمایش گذاشته تا کاربران بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنند. در ضمن، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن نمایش‌دهنده‌ی تبلیغاتشان را نیز مشخص کنند. هزینه‌ی این مدل تبلیغات به صورت PPC بوده و کسب‌وکارها تنها به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آن‌ها صورت می‌گیرد، هزینه پرداخت می‌کنند.

در روش تبلیغات بنری گوگل، تصویر یا گیف شما که برای تبلیغات درست شده است در سایت‌هایی که بازدید زیادی دارد و از نظر گوگل معتبر می‌باشد را نمایش میدهد . در این روش شما اگر صاحب کسب و کاری هستید میتوانید محصولات و یا خدمات خود را در سایت‌هایی که جزو سایت‌ها پربازدید میباشد ، نمایش دهید و نظر کاربران را ابتدا به تبلیغ خود و سپس به سایت خود هدایت کنید .

در این روش تبلیغات، فرد تبلیغ دهنده میتواند تبلیغ خود را در سایت ، برنامه ، اپلیکشن‌ موبایل تعیین کنند و از قبل مشتریان هدف خود را مشخص کنند .

تبلیغات گوگل به صورت بنری

هزینه تبلیغات گوگل ادز چقدر است ؟ ایا هزینه تبلیغات گوگل زیاد است؟

هزینه مربوط به تبلیغات گوگل بر اساس معیار کلیک یا نصب برنامه بوده است ، این مهم به این معنی میباشد که هزینه در صورتی از شما کسر میشود که مشتری را به شما و به هدف دلخواه شما رسانده باشد . این موضوع بسیار به نفع افرادی خواهد بود که نیاز به تبلیغات با قیمت به صرفه دارند زیرا شما هزینه‌ایی بابت نمایش تبلیغات خود به گوگل نمیدهید و فقط در صورتی از شما هزینه کسر میشود که مشتری هدف شما ، برنامه را نصب کرده یا روی شما و تبلیغ و بنر شما کلیک نماید .

به این حالت تبلیغات تبلیغات به صورت ppc گفته میشود که به معنی هزینه بابت کلیک میباشد .

مشاوره تبلیغات گوگل ادز با کارشناسان ادستیتو

ارتباط با ادستیتو

در ادامه پاسخ به سوالات متداول شما عزیزان پرداخته که در طول مشاوره‌ها و تماس از ما مشاوران ادستیتو پرسیده‌اید . شما نیز میتوانید اگر سوالی در زمینه تبلیغات گوگل ادز داشته‌اید از ما پرسیده تا به نحو احسن شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید به بهترین شکل کمپین‌های تبلیغاتی خود را اجرا و مدیریت کنید.

تبلیغات گوگل چیست و چه مزیتی نسبت به سایر متد‌های تبلیغاتی دارد؟

هنگامی که یک فرد در موتور جستجو گوگل کلمه یا عبارت یا محصول یا خدماتی را که به آن نیاز دارند یا جستجو میکنند ، در بالای نتایج گاهی لینک‌هایی با پسوند (ad) ظاهر میشود ، که این نتیجه یکی از نتایج تبلیغاتی گوگل می‌باشد . هزینه مربوط به این تبلیغات به صورت کلیک بوده و بابت کلیک بر روی تبلیغات شما از شما هزینه کسر خواهد شد که این موضوع به نفع شما خواهد بود و کاربران درست در زمانی که به شما نیاز دارند شما جلوی آن‌ها ظاهر خواهید شد.

تبلیغات گوگل یا تبلیغات سنتی کدام اثر بخشی لازم را برای کسب و کار شما دارد ؟

تبلیغات گوگل در زمان نیاز مخاطب نمایش داده میشود و شما می‌توانید مشتریان خود را دسته بندی کنید و فقط مشتریانی که با خدمات و محصولات شما هم‌راستا هستند را مدیریت کنید .

از طرفی در تبلیغات گوگل ادز شما بابت نمایش و ثبت آگهی خود هزینه پرداخت نخواهید کرد و فقط در زمانی که مخاطب خود را جذب کرده و آنها روی شما کلیک میکنند ، ملزم به پرداخت هزینه هستید .

آیا تبلیغات کلیکی گوگل ادز برای من و کسب‌کار من مناسب است؟

همه صاحبان کسب و کارهایی که در بستر اینترنت فعالیت میکنند میتوانند از تبلیغات گوگل استفاده نمایند و فروش خود را به این وسیله زیاد کنند . اما این موضوع به این معنی نیست که تبلیغات گوگل ادز صد درصد درآمد شما را بیشتر میکند و شما باید توانایی مدیریت تبلیغات گوگل ادز خود را داشته باشید در غیر این صورت وقت و هزینه و بودجه خود را هدر خواهید داد .

در صورت نیاز به تبلیغات گوگل ادز و استفاده از این سرویس میتوانید به تیم ادستیتو مراجعه نمایید

برای استفاده از سرویس تبلیغاتی گوگل ادز چه مواردی نیاز داریم ؟

تنها چیزی که شما برای استفاده از تبلیغات گوگل دارید ، یک وب‌سایت خواهد بود باقی مسائل را به تیم ما بسپرید ما برای همه مشکلات و دغدغه‌های تبلیغات گوگلی شما اعم از دامنه های ایرانی و مشکلات تحریم و انتقال وجه و شارژ اکانت و … یک راه حل داشته و شما میتوانید تبلیغات گوگل ادز خود را به ما بسپرید .

در تبلیغات گوگل ادز چه روش‌هایی برای تبلیغات وجود دارد ؟

اگر بخواهیم به صورت کلی به تبلیغات گوگل نگاه کنیم میتوانیم آن را به دو دسته تبلیغات نمایشی گوگل ادز و تبلیغات جستجو جدا کنیم .تبلیغات نمایشی به تبلیغاتی گفته میشود که ما به صورت گیف یا بنرهای تبلیغاتی و … خواهیم دید که جلوه بصری داشته و مشتریان را بدین وسیله جذب میکنند اما در تبلیغات که به صورت جستجو میباشد ، تبلیغاتی است که به صورت متنی در بالای نتایج جستجو ظاهر میشود که با عبارت جستجو شده در یک راستا قرار میگیرند .

مشکلات تحریم و تبلیغات گوگل،تیم ادستیتو برای این موضوع چه راه حلی دارد؟

ما تنها شرکت رسمی هستیم که به صورت پارتنر ثبت شده گوگل این مجوز را داریم که بتوانیم هر نوع تبلیغات شما را به بهترین شکل بررسی نماییم ، تیم ادستیتو با تجربه خود توانسته که برای همه مشکلات راه حل داشته و هیچ خطری برای کسب و کار شما همچون هدر رفتن بودجه یا بلوکه شدن حساب گوگل ادز خود و … وجود نداشته باشد .

در تبلیغات گوگل ادز هزینه بابت هر کلیک چه مقدار می‌باشد ؟

هزینه کلیک شما در تبلیغات گوگل ادز عددی ثابت نبوده و به موراد زیر بستگی دارد در ادامه باهم این موارد را بررسی خواهیم کرد :

مزایده‌ایی بودن تبلیغات گوگل ادز :

تبلیغات گوگل ادز به صورت مزایده بوده ، که به این معنی خواهد بود که افرادی که با کلمه کلیدی مشترک شما نیاز به تبلیغات دارند باهم رقابت کرده و آنها بر اساس هزینه‌ایی که در نظر گرفته شده است جایگاه میگیرند و هرچه هزینه بالاتری باشد.

کیفیت وب‌سایت شما :

دومین مورد این موضوع خواهد بود که در تبلیغات گوگل ادز کیفیت تبلیغ شما و وبسایت شما نیز اهمیت دارد و گوگل بر همه این موارد نظارت کرده و افرادی که فاکتور‌های مناسب را دارند رتبه بالاتری نسبت به سایرین خواهند گرفت.

ارتباط با ادستیتو نماینده رسمی گوگل ادز در ایران

در تبلیغات گوگل چگونه میتوانیم کیفیت تبلیغ را بررسی کنیم؟

کیفیت تبلیغ در گوگل بر اساس کلمه بوده ، و هر کلمه به صورت جداگانه محاسبه میشود و امتیازی از 10 برای آن محاسبه میشود ،گوگل کیفیت یک تبلیغ را بر اساس 3 فاکتور محاسبه میکند.

مرتبط بودن متن و هدف کاربر

فاکتور اول » مرتبط بودن متن و هدف کاربر: در صورتی که این دو در یک راستا و هدف باشند ، امتیاز بیشتری برای آن محاسبه میشود.

تعداد کلیک مورد انتظار

فاکتور دوم » تعداد کلیک مورد انتظار که طبیعتا هرچقدر تبلیغ شما مرتبط و جذاب باشد ، کلیک کاربران بر روی آن بیشتر خواهد شد به همین دلیل است که یکی از فاکتورهای اساسی برای گوگل ، تعداد کلیک کاربران بر روی تبلیغ شما خواهد بود .

کیفیت وب سایت و لندینگ مورد نظر شما :

فاکتور سوم » کیفیت وب سایت و لندینگ مورد نظر شما خواهد بود که چه مقدار بر اساس فاکتورهایی که گوگل مشخص کرده است بهتر میباشد ، در صورتی که بتوانید کاربر را بیشتر در سایت خود سرگرم کرده و او را به هدف مورد نظر خود برسانید از نظر گوگل امتیاز بهتری خواهید گرفت.

ادستیتو برای افزایش کیفیت تبلیغ من راهکاری دارد ؟

در وهله اول ما یک تیم حرفه‌ایی در ادستیتو داریم که هر نفر از ان ها به تنهایی تجربه اجرا بیش از 1000 کمپین تبلیغاتی گوگل ادز را داشته که در کمپین تیم ما در گروه‌های فکری ، تجربه‌ متعددی کسب کرده و میکند و ما از مجموع این تجربه ها برای اجرای هرچه بهتر کمپین‌ها تبلیغاتی شما کمک خواهیم گرفت و به بهترین شکل برای بهینه سازی و کسب امتیاز بالا برای کمپین‌های شما تلاش خواهیم کرد ، ما به شما این ضمانت را میدهیم که بهترین کیفیت و امتیاز تبلیغاتی را با تیم ادستیتو تجربه خواهید کرد .

سوال از ادستیتو

هزینه تبلیغات گوگل ادز چقدر است و ادستیتو چگونه این هزینه را کاهش خواهد داد؟

ما در تیم فنی ادستیتو برای کاهش هزینه تبلیغاتی شما راهکارهای بسیاری داریم که تبلیغات گوگل برای شما به صرفه تر و بهینه تر باشد ، همانگونه که میدانید تبلیغات گوگل راه‌هایی برای تعیین قیمت به صورت اتوماتیک در اختیار مشتریان خود خواهد گذاشت که تبلیغ شما در مرحله اول بیشترین کلیک و در مرحله دوم بالاترین جایگاه را داشته باشید که البته این موضوع زیاد هم به نفع اکثر مشتریان نخواهد بود . ما در تیم تبلیغات گوگل ادستیتو هزینه تبلیغات را خودمان برآورد کرده و بهترین و کمترین هزینه را برای آن در نظر خواهیم گرفت . این کار در ادستیتو زمان زیادی را از تیم مجرب ما خواهد گرفت ، اما ما طبق شعارمان به فکر جیب شما هستیم و همه تلاشمان بر این خواهد بود که کمترین هزینه را برای تبلیغات شما داشته باشیم و تبلیغات گوگل شما به نحو احسن انجام شود.

برای اگاهی از ترفندها تبلیغات گوگل میتوانید

با پشتیبانی ادستیتو تماس بگیرید

021-22002433

کلمات کلیدی تبلیغات گوگل چگونه مشخص خواهد شد ؟ ما میتوانیم آن را مدیریت کنیم؟

در گوگل ادز سه سبک کلمه کلیدی وجود دارد و بر اساس آن کلمات کلیدی میتوانیم این دستور را به ربات‌های گوگل دهیم که تبلیغ گوگلی شما را به مشتریان هدف ارتباط دهد  سبک کلمات کلیدی بر اساس سه حالت خواهد بود که ما بر اساس مثال سعی کرده این موضوع را برای شما جای بندازیم .

کلمه کلیدی تطبیق گسترده (broad match) در تبلیغات گوگل

این حالت ، به گونه‌ایی خواهد بود که تبلیغات شما بر اساس کلماتی که از نظر گوگل شبیه به عبارت میباشد را به کاربر نمایش میدهد . به عنوان مثال شما روی کلمه خرید بلیط هواپیما تارگت کرده و تبلیغ شما برای کلمه خرید جوراب نیز نمایش داده خواهد شد زیرا این دو عبارت برای گوگل نزدیک خواهد بود . در این حالت هزینه و کلیک شما بالاتر خواهد بود.

کلمه کلیدی تطبیق عبارتی (prahse match): در تبلیغات گوگل

فرض بگیرید دوباره با کلمه ” خرید بلیط هواپیما “و ” بلیط هواپیما ارزان ” نیاز به تبلیغات برای کسب و کار خود هستید ، این دو واژه در صورتی که کاربر دقیقا و عین کلمه را جستجو کنند ، نمایش داده میشود این روش بسیار بهینه تر از روش بالا بوده و بازدهی بهتری از این تبلیغات خواهید گرفت .در این روش میتوانید یک سری از کلماتی که ممکن است در جستجو امکان ظاهر شدن دارید را نیز از لیست جستجو خارج کنید . مثلا شما خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد را ندارید و میتوانید این کلمه را از تبلیغات خود خارج کنید . مدیریت این تبلیغات بهینه تر و بهتر از روش بالا خواهد بود .

کلمه کلیدی تطبیق دقیق (exact match): در تبلیغات گوگل

در این حالت کلمه کلیدی شما با سفارش شما کامل به صورت یکسان بوده است به عنوان مثال شما خرید بلیط هواپیما را تارگت و مورد هدف قرار داده و دقیقا تبلیغات شما با همین کلمه ظاهر خواهد شد. که مزیت این حالت ،بازدهی عالی و منطبق بر نیاز شما خواهد بود اما تعداد کلیک‌های دریافتی شما کمتر است .

برای مطالعه بیشتر و فهم بهتر کلمات کلیدی در تبلیغات google میتوانید به مقاله اخیر گوگل ادز مراجعه فرمایید

انواع کلمات کلیدی گوگل ادز و بهینه‌سازی آن

انواع کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل در یک نگاه

نوع کلمه توضیح
حالت اول
broad match
در این حالت کلماتی نشان داده خواهد شد که از نظر گوگل به هدف شما نزدیک باشد و خود گوگل تصمیم گیرنده خواهد بود
حالت دوم
prahse match
در این حالت تبلیغات در صورتی نشان داده خواهد شد کلمه کلیدی شما به صورت ترکیبی با سرچ کاربر خواهد بود
حالت سوم
exact match
در این حالت فقط و فقط کلمه‌ایی که سرچ می‌شود باید با درخواست شما برابر باشد

ادستیتو چگونه کلمات کلیدی مارا بررسی و انتخاب میکند ؟ کدوم منطق پشت کلمات کلیدی تبلیغات گوگل ما خواهد بود؟

در ابتدا و شروع تبلیغات گوگل ادز ، مشاوران ما با مشتریان عزیز صحبت نموده و پیشنهاد میدهیم که به سراغ کلماتی که تطبیق دقیق دارند رفته تا بودجه شما بهینه تر مصرف شود ، و بیشترین بازدهی را روی کمپین‌های تبلیغاتی خود داشته باشید . اما با این حال این شما هستید که تطبیق دقیق یا تطبیق عبارتی را تعیین میکنید و ما در جلسات مشاوره تبلیغات خود این موضوع را تصمیم گیری خواهیم کرد.

آیا مدیریت تبلیغات در تبلیغ گوگل ادز امکان پذیر است؟ ما میتوانیم کمپین‌های خود را شخصی سازی کنیم؟

یکی از مزیت‌های خوب تبلیغات گوگل این موضوع خواهد بود ، که شما تنظیمات گسترده روی مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود دارید و زمان و حتی روزها و … را میتوانیم در کمپین‌های تبلیغاتی خود مدیریت کنید ، و حتی میتوانید هزینه خود را نیز در برخی از بازه‌های زمانی مشخص و تعیین کنید به عنوان مثال شما میتوانید ساعت کمپین تبلیغاتی خود را مشخص و حتی روزهای هفته را شخصی سازی کنید ؛ و حتی مشخص کنید که در یک بازه زمانی مشخص (به عنوان مثال  شب9 تا 7 صبح که میزان بازدید کاربران کمتر است )چه مقدار شارژ از حساب شما کم شود .

مزیت دوم این موضوع شما میتوانید کاربران خود را محدود تر کرده و مشخص کنید که فقط با کاربران موبایل یا تبلت یا … کار خواهید داشت و دسترسی سایر کاربران را ببندید. و مزیت سوم میتوانید دسترسی تبلیغات خود را محدود به یک کشور یا شهر یا استان یا منطقه کنید گوگل برای همه نیازها شما تبلیغ کننده گرامی در تبلیغات گوگل ادز یک فکری داشته و آنرا در خدمت شما قرار میدهد که بهترین نتیجه را تبلیغات گوگل ادز خود داشته باشید.

آیا همیشه میتوانیم جزو گزینه اول تبلیغات گوگل ادز بین سایر رقبا باشیم

این موضوع کاملا به شما و بودجه که برای تبلیغات گوگل خود در نظر گرفتید بستگی دارد ، همان طور که در بالا نیز اشاره شد ، هزینه تبلیغات گوگل ادز به صورت مزایده بوده است و بر اساس دو فاکتور هزینه و کیفیت لندینگ وب سایت شما تعیین میشود . پس شما هر چه بیشتر برای تبلیغات خود هزینه کنید و کیفیت وب سایت خود را بهبود ببخشید ؛ همیشه در اولین مورد از کمپین‌های تبلیغاتی خود خواهید بود.

آیا تبلیغات گوگل برای من و کسب و کار من مفید خواهد بود ؟

اگر صادقانه بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید گفت : این که تبلیغات گوگل ادز برای شما و یا کسب‌کارتان مفید خواهد بود یا خیر به شما و کارتان بستگی خواهد داشت و به عوامل مختلفی بستگی دارد ، کلمه کلیدی شما ، رقابت در بازار کسب و کار شما ، نوع بیزینس یا خدمات شما و این که چقدر تبلیغ شما میتواند مشتریان را جذب کند و برای آنها جذاب باشد .

ادستیتو به عنوان پارتنر رسمی گوگل ادز با تخصص کامل بر روی تبلیغات گوگل توسط کارشناسان تبلیغاتی خود ، میتواند این امید را به شما بدهد که از نظر فنی و کپی رایتینگ و بهینه سازی تبلیغات انجام خواهد داد . شما میتوانید با دریافت اکانت مدیریت شده گوگل ادز  ، بهترین بازدهی را در تبلیغات گوگل با تیم ادستیتو داشته باشید و از هدر رفتن بودجه و زمان خود ، خاطر جمع بوده و به فکر ارتقا و پیشرفت کسب و کار خود باشید .

به شما پیشنهاد میکنیم که در صورتی که نیاز به تبلیغات گوگل برای محصولات یا کسب و کار خود دارد میتوانید به ادستیتو مراجعه کنید . در صورتی که توانایی مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود را دارید از اکانت اختصاصی گوگل ادز و اگر میخواهید این کار را به متخصصین ادستیتو بسپارید از اکانت مدیریت شده گوگل ادز استفاده کرده تا شاهد نتایج عالی در تبلیغات باشید  .

تماس با ادستیتو

مدت زمان فعال شدن تبلیغات گوگل ادز چقدر می‌باشد ؟

شما بعد از نهایی شدن سفارش خود و تکمیل مدارک و تایید توسط کارشناسان ادستیتو ، در اتاق‌های فکری ما همراه میشوید و بعد از ارسال پیشنهادات به شما و تایید آن ظرف مدت کمتر از 15 دقیقه سفارش شما ثبت ، امور مالی آن انجام و شما شاهد بالا بودن سایت خود در نتایج گوگل خواهید بود .

با توجه به تیم ادستیتو و مجوز رسمی آن از شرکت گوگل ، تمامی سفارشات شما در صورت نبود مشکل ، به صورت آنی و با بیشترین سرعت انجام خواهد شد.

آیا برای کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل محدودیتی وجود دارد ؟

برای انتخاب کلمه کلیدی با ساختاری که در بالا گفته شد ، هیچ محدودیتی وجود نداشته است اما این محدودیت به معنی تبلیغ بر روی همه کلمات حوزه شما نیست زیرا با انتخاب کلمه کلیدی نا مناسب بودجه و زمان شما خواهد شد . شما میتوانید کلمات حوزه مورد نظر خود را برای ما ارسال کرده و بعد توسط کارشناسان ما ، توسط ابزارها و … به شما داده خواهد شد که بهترین بازدهی را در تبلیغات خود داشته باشید . ما در ادستیتو به شما کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را داشته باشید.

آیا در تبلیغات گوگل ادز ، میتوانیم در زمان مشخص اقدام به تبلیغات کنیم؟

یکی از مزیت‌های خوب گوگل ادز ، نمایش تبلیغات شما در زمان خاص خواهد بود ، شما میتوانید طبق تجربه خود از بازار و سبک کاربران خود یک زمان را مشخص کرده و آن زمان را برای تبلیغات خود در نظر داشته باشید . تبلیغات گوگل ادز شما در آن ساعت شروع و بعد از پایان بازه زمانی گفته شده تمام خواهد شد . به عنوان مثال اگر شما شرکتی هستید که از ساعت 9 صبح تا 6 بعدظهر فعالیت دارید و اپراتورهای شما توانایی پاسخگویی مشتریان را دارند ، میتوانید تبلیغات گوگل خود را از ساعت 9 صبح تا 6 عصر انجام داده تا از هدر رفتن بودجه و مشتریان خود جلوگیری کنید . این موضوع یکی از بهترین مزیت‌های تبلیغات گوگل ادز خواهد بود که در تبلیغات به شیوه سنتی شما قادر به انجام آن نخواهید بود.

آیا امکان توقف سفارش انجام شده تبلیغات گوگل ادز امکان پذیر است؟

بله ! شما میتوانید بدون هیچ نگرانی و مشکلی تبلیغات گوگل ادز خود را که با تیم ادستیتو فعال سازی کرده‌اید را با ارسال تیکت یا درخواست به کارشناسان خبره ما ، درخواست توقف دهید .

در سفارشات تبلیغات گوگل ما ، امکان ارسال گزارش کار و گزارش کمپین امکان پذیر است؟

قطعا برای همه مشتریان عزیز گزارش عملکرد و موفقیت کمپینها ارسال خواهد شد و شما از طریق پنلی که در دسترس دارید میتوانید وضیعت تبلیغات گوگلی خود را مشاهده کنید . این امکان برای مشتریان عزیزی که درخواست اکانت مدیریت شده گوگل ادز را دارند انجام پذیر خواهد بود.

14 پاسخ

  1. سلام و احترام خانوم شیرین
   تبلیغات گوگل بهترین و نوین ترین شیوه تبلیغات برای شما و کسب و کار شما خواهد بود ، در این روش مشتریان دقیقا همان لحظه که به شما نیاز دارند به شما دسترسی خواهند داشت و بهترین بازدهی را میتوانید از هزینه تبلیغات خود دریافت کنید

  1. سلام برای ارتباط با کارشناسان ادستیتو پیرامون تبلیغات گوگل ، میتوانید با شماره تلفن 02122002433 تماس حاصل کنید

 1. از کجا باید فهمید افرادی که روی ما کلیک کرده اند چه عبارتی را جستجو نمودند؟

 2. حساب گوگل من که در گذشته با آن کار میکردم با درهم شارژ و استفاده میشد . ایا الان میشود با استفاده از دلار به ادامه کار پرداخت یا خیر
  ممنون

 3. من در مورد بازدهی گوگل ادز خیلی شنیدم ولی اصلا سررشته ای ندارم میخواستم ببینم صفرتاصد این کار رو شما میتونید به عهده بگیرید و هزینه اش چقدره حدودا ؟

 4. من حوزه کاریم لباس زیر بانوان میخواستم ببینم هزینه کلیکم چقدر میشه؟؟؟ من دنبال این هستم کمترین هزینه رو داشته باشم که بتونم هر ماه تبلیغات کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + ده =