تبلیغات گوگل

معجزه در کسب و کار شما با گوگل ادز

گوگل ادز پادشاه تبلیغات در دنیای کسب‌وکارها، به‌گونه‌ای عمل می‌کند که درست همان لحظه که مشتریان به خدمات و محصولات شما نیاز دارند، ظاهر شوید

google ads

تبلیغات در گوگل

دلیل اهمیت تبلیغات گوگل، برتری موتور جستجو گوگل نسبت به سایر موتورهای جستجو خواهد بود. تبلیغات گوگل، دنیای از امکانات و فرصت­ها را برای رشد کسب‌وکار شما با کمترین هزینه ممکن و بیشترین تأثیر را در اختیار شما قرار می‌دهد. تبلیغات گوگل یکی از پیشروترین پلتفرم‌­های تبلیغاتی در دنیای تبلیغات بوده و شما می‌توانید با استفاده از این سرویس تبلیغاتی و خدمات ادستیتو، با هر بودجه­ برای هر نوع محصول و خدمات یک برنامه مناسب تبلیغاتی ایجاد کنید.

کارشناسان ادستیتو با تمامی روش‌ها و امکانات تبلیغات در گوگل از تبلیغات کلیکی و کمپین‌های PPC تا استفاده از امکانات تبلیغات محلی و جغرافیایی گوگل و تبلیغات نمایشی آشنایی دارند. ما همچنین می‌توانیم هزینه‌های تبلیغاتی شما را با شیوه‌های هدف‌گذاری انواع مخاطبان، مانند: هدف‌گذاری موضوعی، جنسیتی، سنی، زبانی و جغرافیایی کاهش دهیم. اعتماد شما به ادستیتو برای تبلیغات گوگل به معنای افزایش قطعی مخاطبان برند، توسعه شرکت و افزایش فروش است.

تبلیغات گوگل یک سیستم تبلیغاتی منحصربه‌فرد است که در آن افرادی که نیاز به تبلیغات کسب و کار و خدمات و یا محصولات خود را دارند، تبلیغات خود را از طریق سایت‌ها و ابزارهای مختلف گوگل به مشتریانی که در آن همان لحظه به آن‌ها نیاز دارند نشان می‌دهد

چرا تبلیغات گوگل با ادستیتو؟

تبلیغات گوگل با ادستیتو

تبلیغ در گوگل با ادستیتو

اکانت معتبر

اکانت‌های معتبر

استفاده از اکانت های معتبر و بازبینی چندباره اکانت های تبلیغات گوگل ادز مارو به این امر مجبور کرده که بهترین خدمات رو به مشتریان ارائه دهیم.
پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

کارشناسان ادستیتو به‌صورت 24 ساعت پاسخگو شما در خصوص امور تبلیغات گوگل ادز، مشاوره و اجرای کامل کمپین‌های تبلیغات گوگل خواهند بود.

افزونه های تبلیغاتی

افزونه های تبلیغاتی

تیم ادستیتو با استفاده از بهترین و بروزترین افزونه های تبلیغات گوگل ادز  بهترین نتیجه  را برای تبلیغات کسب و کار شما ارائه میدهد.

همکار رسمی گوگل

همکار رسمی گوگل

همکاری مستقیم با گوگل ، ما رو مجبور به  ارائه بهترین کیفیت و بازدهی قیمت ها کرده است تا بهترین ها را به مشتریان ارائه دهیم.

تحویل فوری سفارش

تحویل فوری سفارش

تیم ادستیتو همیشه بر این تلاش بوده که در کمترین زمان و وقفه ممکن سفارشات تبلیغات گوگل را به دست شما عزیزان به بهترین کیفیت برسانند.

قیمت

قیمت

همه قیمت های ما بی واسطه و با دلار آمریکا محاسبه خواهد شد؛ ما کمترین کارمزد و قیمت را در بین همکاران داریم.

ادستیتو نماینده رسمی گوگل در زمینه تبلیغات گوگل ادز

ادستیتو به‌عنوان پارتنر رسمی گوگل، یک بستر مناسب برای استفاده از سرویس تبلیغاتی آنلاین همچون تبلیغات گوگل را برای شما مهیا ساخته است. کارشناسان ادستیتو همیشه بر این تلاش بوده­ که بهترین عملکرد را بر اساس آخرین تغییرات پلتفرم گوگل، در راستای هرچه بهتر اجرای تبلیغات شما داشته باشند، تا شما عزیزان بتوانید با بهترین قیمت و کمترین کارمزد، محصولات یا خدمات خود را تبلیغ کرده و بیشترین بازدهی از تبلیغات خود داشته باشید

 

 8 مزیت تبلیغات گوگل برای صاحبان کسب‌کار
🎯هدف‌گیری دقیق مشتریانتبلیغات گوگل یک میان‌بر سریع میان محصولات و خدمات شما و مشتریان خواهد بود.
افزایش فروش در زمان مناسببا گوگل ادز شما در کوتاه‌ترین زمان به فروش مناسب خود خواهید رسید.
✔️مدیریت و بهینه‌سازی بودجهبودجه تبلیغاتی را متناسب با نیاز خود تنظیم و مصرف کنید.
🟢افزایش آگاهی برند شما و مشتریانمشتریان هدف به‌سرعت از شما و محصول شما باخبر شده و نسبت به برند شما آگاهی بدست می‌آورند.
💲بازگشت هزینه تبلیغاتبا طراحی سیستم پروموشن گوگل ادز به‌آسانی هزینه مصرفی از تبلیغات خود را دریافت خواهید کرد.
🏴نتیجه‌گیری سریع‌تر از سئوبا تبلیغات گوگل، خیلی سریع‌تر از مدت‌زمان رایج در سئو به نتیجه خواهید رسید.
🚀ریتارگتینگ یا هدف‌گیری مجددمشتریانی که به شما علاقه دارند و به تبلیغات شما درگذشته توجه کرده را دوباره با گوگل ادز هدف خواهید گرفت.
💯ارزیابی کمپین‌های تبلیغاتیکمک ابزارهایی که گوگل در اختیار شما قرار می‌دهد به‌آسانی می‌تواند موفقیت کمپین تبلیغاتی شما را ارزیابی کند.

تبلیغات گوگل ادز اختصاصی

تبلیغات گوگل یکی از نوین‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی مطرح در سراسر دنیا بوده است و شما با استفاده از این سرویس تبلیغاتی درست در لحظه نیاز مشتری در زمان درست ظاهر شده و خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنید؛ در سرویس تبلیغاتی گوگل ادز به روش اختصاصی شما می‌توانید با داشتن یک اکانت می‌توانید صفر تا صد کمپین تبلیغاتی خود را طراحی و اجرا کرده و به‌صورت مستقیم به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

این شیوه تبلیغاتی بیشتر مناسب افرادی است که پیش‌زمینه مناسب در زمینه تبلیغات گوگل را داشته تا بتوانند با بالاترین سطح دسترسی اقدام به طراحی و کنترل کمپین‌های تبلیغاتی خود داشته باشند؛ شما با داشتن یک اکانت اختصاصی گوگل ادز، هیچ محدودیتی نسبت به پرداخت‌های ارزی خود نداشته و تمامی پرداخت‌ها شما توسط ادستیتو انجام شده و شما صرفاً ملزم به شارژ اکانت خود به‌صورت ریالی خواهید بود.

در صورت نیاز به اکانت اختصاصی وارد صفحه شده و در صورت نیاز به راهنمایی یا ایجاد سؤال، کارشناسان ما در ادستیتو به‌صورت 24 ساعت پاسخگو سؤالات و نیاز شما پیرامون تبلیغات گوگل هستند.

 

تبلیغات گوگل ادز با اکانت مدیریت شده

اکانت مدیریت شده، پیشنهادی شگفت‌انگیز ادستیتو برای شما

اگر برای کسب‌وکار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم از کمک ابزار، اکانت مدیریت شده استفاده کنید.

اکانت مدیریت شده ادستیتو به این صورت می‌باشد که کمپین تبلیغات گوگل شما بلافاصله بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان ما و ارائه اطلاعات لازم طراحی شده و بعد از تأیید اجرا می‌گردد و کارشناسان ادستیتو همه امور در زمینه کمپین تبلیغاتی شما را به نحو احسن پیش برده تا نگرانی بابت نحوه اجرا و بازدهی کمپین تبلیغاتی خود نداشته باشید.

درصورتی‌که پیش‌زمینه مناسبی در زمینه تبلیغات گوگل ندارید و یا مشغله زیادی در حوزه کاری خود دارید، سیستم اکانت مدیریت شده ما انتخاب هوشمندانه و مناسبی برای شما خواهد بود.

 

جدیدترین مقالات ادستیتو

سوالات متداول تبلیغات در گوگل

در ادستیتو ما به عنوان همکار رسمی گوگل فعالیت کرده و چند صد کمپین موفق برای مشتریان عزیز داشته ایم که این موضوع در سایت گوگل نیز قابل پیگیری است ، ما بهترین قیمت رو نسب به سایر رقبا داریم و کمترین کارمزد رو برای هر کمپینی در نظر گرفتیم که شما مشتریان عزیز با بصرفه ترین هزینه بیشترین بازدهی رو داشته باشید.

تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن شما به مشتریان خواهد بود و هرکس به شما نیاز دارد درست در همان دقیقه ظاهر میشوید ، تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین روش ها برای توسعه کسب و کار شما میباشد

شما در سئو کردن و بهینه سازی سایت درگیر پروسه زمان شده و یک کار طولانی مدت در پیش دارید که این پروسه به صورت یک کار همیشگی برای شما خواهد بود ، اما در تبلیغات گوگل ادز این طور نیست و شما در زیر یک ساعت به صدر نتایج گوگل خواهید رسید و در معرض دید مشتریان هدف خود خواهید بود

شما بر اساس ورود هر کاربر و کلیک روی سایت هزینه پرداخت میکنید ، به عبارت دیگه شما فقط در زمانی ملزوم به پرداخت هزینه هستید که مشتریان به شما نیاز داشته باشند و روی شما کلیک کنند

هر کلمه قیمت و تعرفه متفاوتی دارد و با توجه به سختی و یا آسانی کلمه و تقاضا و … متغیر است و این شیوه قیمت گذاری از طریق خود گوگل اعلام و بررسی میشود

بله شما هر ساعت یا روزی که مد نظر دارید را به کارشناسان ادستیتو اعلام کرده و بر طبق نیاز شما زمان بندی خواهد شد

با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.

هزینه تبلیغات گوگل ادز بستگی به نوع کلمه و کمپین شما دارد و این موضوع روی قیمت اثر خواهد داشت به طور کل هزینه هر کمپین متفاوت و بستگی به نیاز شما دارد

از صحبت کردن با شما خوشحالم می شویم

همکاران ما در تیم پشتیبانی ادستیتو منتظر تماس شما هستند، کافیست کلیک کنید.

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

تبلیغات گوگل را بهتر درک کنیم!

تبلیغات گوگل که با نام گوگل ادوردز نیز شناخته می‌شود، یک راه‌حل عالی برای شمایی که تا به امروز انواع تبلیغات به روش سنتی را تجربه نموده است؛ گوگل برای تبلیغات در گوگل راه‌های مختلفی پیشروی شما گذاشته است. تا شما بتوانید با انواع روش‌های تبلیغاتی بهترین نتیجه را از کمپین خود داشته باشید؛ نکات و مزیت‌های قابل‌توجه در تبلیغات گوگل متغیر بودن هزینه به‌ازای کلمه کلیدی و سختی حوزه کسب‌وکار و نمایش شما درست در لحظه نیاز کاربر است که در پایین به بررسی آن می‌پردازیم.

محبوب‌ترین سرویس تبلیغات گوگل

محبوب‌ترین و کارآمدترین سرویس تبلیغاتی گوگل، سرویس تبلیغاتی گوگل ادز است؛ به‌این‌ترتیب که فردی که نیاز به تبلیغات در حوزه کسب‌وکار خود دارد، عبارات یا کلمات کلیدی موردنظر خود را در سرویس گوگل ادوردز وارد می‌کند تا تبلیغات موردنظر خود را که مربوط به کسب‌وکار یا خدمات یا سرویس موردنظر شما را به مشتریان هدف خود که دنبال خدمات مرتبط با شما هستند را نشان دهند و آن‌ها را به مشتریان شما تبدیل کنند. به عبارتی دیگر تبلیغات گوگل یک راه میان‌بر برای رساندن مشتری به شما با کمترین هزینه خواهد بود.adstitu-googleبا کمک‌گرفتن از سرویس تبلیغاتی گوگل، تبلیغات شما در موتور جستجو گوگل، یا یوتیوب و یا سرویس گوگل‌پلی و یا همچنین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های همکار گوگل که در گوگل ادسنس و گوگل ادموب فعال هستند، وجود دارد. در تبلیغات کلیکی گوگل ادز گوگل هم فرد تبلیغ دهنده و هم فرد تبلیغ‌کننده را به‌نوعی به سود خواهد رسانید. این موضوع یکی از بهترین مزایا تبلیغات گوگل خواهد بود.

تبلیغات رایگان گوگل

بله درست شنیدید! تبلیغات رایگان در گوگل به این‌گونه است که شما هزینه‌ای بابت نمایش تبلیغات خود در گوگل نمی‌دهید و نمایش تبلیغات گوگلی رایگان خواهد بود و فرد تبلیغ دهنده بابت انتشار و نمایش آگهی خود چیزی پرداخت نمی‌کند! در واقع، نمایش آگهی متنی در گوگل رایگان بوده و شما به‌ازای کلیک بر روی آگهی خود مبلغی از اعتبار حساب در گوگل ادز کسر می‌شود که همان شارژ اکانت تبلیغ در گوگل شما خواهد بود، به‌عبارت‌دیگر روش تبلیغات در گوگل به این صورت خواهد بود که هزینه بابت انتشار آگهی پرداخت نمی‌شود و فقط هزینه بابت تبلیغاتی کلیکی گوگل پرداخت خواهید کرد .

خرید تبلیغات گوگل

وقتی شما کلمه یا عبارتی را در ۱۰ نتیجه گوگل خود در گوگل جستجو می‌کنید، وب‌سایت‌هایی هستند که بهترین عملکرد را در سئو فنی وب‌سایت خود داشته است و طبق همه الگوریتم‌ها در گوگل جلو رفته و ترافیک به‌صورت طبیعی و ارگانیک دارند و ربات‌های گوگل آن‌ها را طبق صلاحدید خود در بهترین حالت قرار می‌دهند و اولویت‌بندی می‌کنند.

اما در تبلیغات گوگل شما می‌توانید با هر کلمه تبلیغات خود را سفارش دهید و آن را در بالاترین قسمت از نتایج گوگل نمایش دهید که این موضوع می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به بهترین نتیجه در نتایج جستجو برسانند.
**

**

**

کارشناسان ما در ادستیتو به‌صورت ۲۴ ساعت در خدمت شما برای مشاوره رایگان هستند.
۰۲۱-۲۲۰۰۲۴۳۳

محدودیت تبلیغات Adwords

تبلیغات گوگل باتوجه‌به همه خوبی و مزیت‌هایی که دارد، یک‌سری معایب و محدودیت نیز داشته که با توجه قوانین تبلیغات گوگل در بستر اینترنت، برای استفاده از این سرویس محبوب، حتماً باید وب‌سایت مخصوص به خود داشته تا بتوانید بر روی وب‌سایت خود هم خدمات و محصولات خود را بارگذاری کرده و روی وب‌سایت خود از تبلیغات گوگل استفاده نمایید.

تفاوت سئو با تبلیغات گوگل ادز

باتوجه‌به موارد ذکر شده، سرویس تبلیغات گوگل یکی از بهترین روش‌ها برای بالابردن کلمات در موتور جستجو خواهد بود، اما سؤالی که ممکن است برای شما نیز پیش‌آمده باشد این خواهد بود که فرق تبلیغات گوگل با بهینه‌سازی سایت برای موتور‌های جستجو یا همان سئو چه چیزی است و در چه مواقع باید از سئو و در چه زمان باید از تبلیغات گوگل ادز استفاده کنیم؟

google-ads-adstitu

شباهت سئو با گوگل ادز

یک‌سری اصول تعریف شده از سمت گوگل برای بهینه‌سازی سایت وجود دارد که این اصول می‌توان شامل تعریف عنوان و توضیحات و لینک گذاری و … نام برد که این اصولی است که در گوگل بیان شده است و شما در تبلیغات گوگل نیز این اصول را خواهید داشت که این مورد جزو یکی از شباهت‌ها خواهد بود؛ اما تفاوت اصلی بین تبلیغات گوگلی و سئو وب‌سایت هزینه آن خواهد بود، شما در تبلیغات گوگل مجبور به پرداخت هزینه هستید؛ اما در سئو و بهینه‌سازی سایت هزینه کم‌تری باید پرداخت کنید و فارغ از بحث زمان، از نظر هزینه کاملاً به‌صرفه‌تر خواهد بود.

 هزینه و تعرفه تبلیغات گوگل به‌صورت داینامیک بوده است، به این صورت که هزینه بر اساس سختی کلمه کلیدی و صفحه و رقابت در آن حوزه و … تغییر خواهد کرد. کاهش هزینه در گوگل ادز جزو یکی از ترفندهایی بوده که برخی از کارشناسان گوگل ادز بر آن مسلط است و شما برای کاهش هزینه می‌توانید به کارشناسان ما مراجعه فرمایید.

کاهش قیمت تبلیغات در گوگل

یکی از ترفند‌ها خوب و مهم در کاهش هزینه گوگل ادز، بررسی محتوایی صفحه و کلمه کلیدی است؛ یعنی شما هر کلمه‌ای که نیاز دارید روی آن ” تبلیغات گوگل ” بروید باید محتوای صفحه با عنوان شما از نظر معنی در یک راستا و کانسپت محتوا باشند، در این صورت هزینه تبلیغات گوگل شما خیلی کمتر از حالتی خواهد بود که کلمه و عنوان شما بامحتوا صفحه در یک راستا نباشد. به‌عبارت‌دیگر هرچه صفحه ورودی شما با کلمه درخواستی که تعیین می‌شود، مرتبط‌تر باشد هزینه آن کمتر خواهد بود؛ اما اگر کلمه مرتبط نباشد هزینه آن برای شما بسیار زیادتر خواهد بود.

google-adwords

قیمت تبلیغات گوگل ادز

هزینه مربوط به تبلیغات گوگل بر اساس معیار کلیک یا نصب برنامه بوده است، این مهم به این معنی است که هزینه در صورتی از شما کسر می‌شود که مشتری را به شما و به هدف دلخواه شما رسانده باشد. این موضوع بسیار به نفع افرادی خواهد بود که نیاز به تبلیغات با قیمت به‌صرفه دارند؛ زیرا شما هزینه‌ای بابت نمایش تبلیغات خود به گوگل نمی‌دهید و فقط در صورتی از شما هزینه کسر می‌شود که مشتری هدف شما، برنامه را نصب‌کرده یا روی شما و تبلیغ و بنر شما کلیک نماید.

مزیت تبلیغات در google ads

گوگل ادز با ادستیتو

هنگامی که یک فرد در موتور جستجو گوگل کلمه یا عبارت یا محصول یا خدماتی را که به آن نیاز دارند یا جستجو می‌کنند، در بالای نتایج گاهی لینک‌هایی با پسوند (ad) ظاهر می‌شود ، که این نتیجه یکی از نتایج تبلیغاتی گوگل است. هزینه مربوط به این تبلیغات به‌صورت کلیک بوده و بابت کلیک بر روی تبلیغات شما از شما هزینه کسر خواهد شد که این موضوع به نفع شما خواهد بود و کاربران درست در زمانی که به شما نیاز دارند شما جلوی آن‌ها ظاهر خواهید شد.

تحریم و مشکلات پیرامون گوگل ادز

ما تنها شرکت رسمی هستیم که به‌صورت پارتنر ثبت شده گوگل این مجوز را داریم که بتوانیم هر نوع تبلیغات شما را به بهترین شکل بررسی نماییم، تیم ادستیتو باتجربه خود توانسته که برای همه مشکلات راه‌حل داشته و هیچ خطری برای کسب و کار شما همچون هدررفتن بودجه یا بلوکه‌شدن حساب گوگل ادز خود و … وجود نداشته باشد.

google-ads

تبلیغات در صفحه اول گوگل

این موضوع کاملاً به شما و بودجه که برای تبلیغات گوگل خود در نظر گرفتید بستگی دارد، همان‌طور که در بالا نیز اشاره شد، هزینه تبلیغات گوگل ادز به‌صورت مزایده بوده است و بر اساس دو فاکتور هزینه و کیفیت لندینگ وب‌سایت شما تعیین می‌شود. پس شما هر چه بیشتر برای تبلیغات خود هزینه کنید و کیفیت وب‌سایت خود را بهبود ببخشید؛ همیشه در اولین مورد از کمپین‌های تبلیغاتی خود خواهید بود.

مدت‌زمان فعال‌شدن تبلیغ گوگل

شما بعد از نهایی‌شدن سفارش خود و تکمیل مدارک و تأیید توسط کارشناسان ادستیتو، در اتاق‌های فکری ما همراه می‌شوید و بعد از ارسال پیشنهادها به شما و تأیید آن ظرف مدت کمتر از ۱۵ دقیقه سفارش شما ثبت، امور مالی آن انجام و شما شاهد بالابودن سایت خود در نتایج گوگل خواهید بود .

باتوجه‌به تیم ادستیتو و مجوز رسمی آن از شرکت گوگل، تمامی سفارش‌ها شما در صورت نبود مشکل، به‌صورت آنی و با بیشترین سرعت انجام خواهد شد.

partner-adstitu

کلمات کلیدی تبلیغات در گوگل

برای انتخاب کلمه کلیدی با ساختاری که در بالا گفته شد، هیچ محدودیتی وجود نداشته است؛ اما این محدودیت به معنی تبلیغ بر روی همه کلمات حوزه شما نیست؛ زیرا با انتخاب کلمه کلیدی نامناسب بودجه و زمان شما خواهد شد. شما می‌توانید کلمات حوزه موردنظر خود را برای ما ارسال کرده و بعد توسط کارشناسان ما، توسط ابزارها و … به شما داده خواهد شد که بهترین بازدهی را در تبلیغات خود داشته باشید. ما در ادستیتو به شما کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدیریت زمان در تبلیغات گوگل

یکی از مزیت‌های خوب گوگل ادز، نمایش تبلیغات شما در زمان خاص خواهد بود، شما می‌توانید طبق تجربه خود از بازار و سبک کاربران خود یک‌زمان را مشخص کرده و آن زمان را برای تبلیغات خود در نظر داشته باشید. تبلیغات گوگل ادز شما در آن ساعت شروع و بعد از پایان بازه زمانی گفته شده تمام خواهد شد. به‌عنوان‌مثال اگر شما شرکتی هستید که از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر فعالیت دارید و اپراتورهای شما توانایی پاسخگویی مشتریان را دارند، می‌توانید تبلیغات گوگل خود را از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر انجام داده تا از هدررفتن بودجه و مشتریان خود جلوگیری کنید. این موضوع یکی از بهترین مزیت‌های تبلیغات گوگل ادز خواهد بود که در تبلیغات به شیوه سنتی شما قادر به انجام آن نخواهید بود.