ادستیتو

چرا تبلیغات گوگل ادز ؟ چرا ادستیتو ؟

شما با تبلیغات در گوگل :

همیشه در لحظه نیاز مشتری، جلوی چشم آن ها هستید

هزینه و زمان تبلیغات خود را مدیریت و بهینه سازی کنید

چرا ادستیتو :

بهترین متد “تبلیغات گوگل ادز”  را برای شما ارائه کرده و با توجه به پارتنر رسمی گوگل ، همه تلاش و سعی ما بر ارائه بهترین کیفیت و خدمات با پایین ترین قیمت بی واسطه خواهد بود

 

Adstitu
اکانت اختصاصی گوگل ادز

اکانت اختصاصی گوگل ادز

گوگل ادز یکی از برترین شیوه‌های تبلیغات در گوگل است و شرکت‌های مختلفی این امکان را در سطوح مختلف در اختیار شما قرار می‌دهند؛ اما در صورتی که شما از یک “اکانت اختصاصی گوگل ادز” برخوردار نباشید، هیچ‌گونه دسترسی مستقیمی برای ایجاد، تغییر و یا گزارش‌گیری از تبلیغات مورد نظر نخواهید داشت. ما در ادستیتو مجموعه این امکانات را با ایجاد یک اکانت اختصاصی گوگل ادز و ارائه مشاوره‌های لازم در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهیم.

اکانت مدیریت شده گوگل ادز

اکانت مدیریت شده گوگل ادز

ما برای تبلیغات در گوگل راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم. شما می توانید مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.
هزینه تبلیغات گوگل ادز شما بستگی به خود شما دارد ، میتوانید از پلن های گوگل ادوردز با قیمت های پایین در اکانت مدیریت شده گوگل ادز استفاده کنید و بعد از مشاهده کمپین تبلیغاتی خود ، آن را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید.
یکی از بهترین دلایل برای استفاده از تبلیغات گوگل ادز با روش اکانت مدیریت شده ، مدیریت مشتریان خود خواهد بود ، یعنی شما هستید که تعیین میکنید در چه بازه زمانی تبلیغات شما را به چه مشتریانی نشان دهد ؛ این یعنی تبلیغات کاملا هدف مند با هزینه بازگشت پذیر به سود کسب و کار شما !

نقدکردن درآمد گوگل ادموب

دنیا دیگر بدون تلفن‌های همراه هوشمند و دستگاه موبایل نیز بدون انواع نرم‌افزارهای کاربردی و بازی‌ها قابل تصور نیست. گوگل ادموب یکی از سرویس‌های پیشرفته و کارآمد گوگل برای کسب درآمد و افزایش فروش از طریق نرم‌افزارهای تلفن‌های همراه است. اعضای تیم ادستیتو با تسلط کامل بر شیوه‌های استفاده از این سرویس به‌عنوان یک روش تبلیغاتی موثر، آمادگی دارند تا امکان تبلیغات برند، خدمات و محصولات شما را در فضای داخلی انواع نرم‌افزارهای محبوب دنیا فراهم کنند.

نقدکردن درامد گوگل ادموب

اپلیکیشن ادستیتو

برای دسترسی همیشگی و آسان به پنل کاربری خود می توانید اپلیکیشن ادستیتو را دانلود کنید و از تجربه کار با آن لذت ببرید.

اپلیکیشن ادستیتو
دانلود اپلیکیشن

چرا ادستیتو ؟

ادستیتو یک پلتفرم تبلیغاتی آنلاین میباشد که با داشتن بهترین و به روز ترین متدهای تبلیغاتی بهترین بازدهی رو برای توسعه و پیشرفت کسب و کارها در حوزه آنلاین خواهد داشت.

خوش قول بودن

ادستیتو خوش قوله

کلیه خدمات ما زیر یک ساعت تحویل داده میشه ، ما خوش قول ترین هستیم .

شفافیت

ادستیتو شفاف و صادقه

همه کارهای ما شفاف خواهد بود ، و ما گزارش کامل را تقدیم میکنیم .

قیمت پایین

ادستیتو ارزونه

ما همیشه به فکر جیب شمایم و سعی میکنیم بهترین و به صرفه ترین رو براتون انتخاب کنیم.

همکار رسمی آمریکا

ادستیتو نماینده رسمی آمریکا

نمایندگی رسمی گوگل در آمریکا برای ماست و ما زیر نظر گوگل فعالیت داریم .

پشتیبانی 24 ساعته

ادستیتو 24 ساعت در دسترسه

ما هفت روز هفته، بیست و چهار ساعت شبانه روز آماده ایم، هر وقت خواستید فقط زنگ بزنید.

مشاوره

ادستیتو مشاوره رایگان داره

ما منتظر شنیدن صدای شما هستیم و چی از این بهتر که مشاوره رایگان تو حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات بهتون میدیم.

ادستیتو نماینده رسمی گوگل ادز در زمینه تبلیغات گوگل

ادستیتو یک پلتفرم تبلیغات انلاین هست که از طریق خود گوگل مجوز رسمی داره ما افتخار میکنیم که هستیم و مسئولیت داریم تا خدمات تبلیغاتی رو با بهترین تعرفه و قیمت به دست شما برسونیم . ما همیشه سعی میکنم بهترین عملکرد رو بر اساس جدیدترین تغییرات پلتفرم گوگل ادز در زمینه تبلیغات گوگل به مشتریان عزیزمون ارائه کنیم.

تماس با پشتیبانی ادستیتو

از شنیدن صدای شما خوشحال خواهیم شد

ما کارشناسان در ادستیتو با همه قدرت و توان به صورت شبانه روز در هفت روز هفته ، آماده پاسخ گویی به شما عزیزان پیرامون همه سرویس‌ها ارائه‌شده در ادستیتو خواهیم بود ،و ما بر این باور هستیم که ادستیتو بهترین خدمات را ، با کمترین تعرفه و کارمزد خدمات با پشتیبانی کامل ارائه میدهد

تماس با ما
محمدحسن محمدیان

محمدحسن محمدیان

ما به شما اطمینان کامل را می دهیم

از صحبت کردن با شما خوشحالم می شویم

همکاران ما در تیم پشتیبانی ادستیتو منتظر تماس شما هستند، کافیست کلیک کنید.

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز