صبر کنید...
 
|
۰۲۱-۲۲۰۰۲۴۳۳ : تماس با تیم ما

تأثیر چت آنلاین در رشد سایت

تأثیر چت آنلاین در رشد سایت

چت آنلاین؛ قابلیتی برای رشد سایت و بهبود کسب‌وکار شما

تماس‌های تلفنی دیگر روش مناسبی برای پشتیبانی به‌ویژه برای مشتریانی در مناطق زمانی مختلف نیستند. پاسخ‌دادن به ایمیل‌ها توسط کارشناسان نیز ممکن است خیلی طول بکشد و موجب نارضایتی مشتریان شود. ازاین‌رو قابلیت چت آنلاین به‌عنوان جایگزینی برای این روش‌های پشتیبانی به وجود آمده است که به رفع تمامی نیازهای مشتریان کمک می‌کنند و باعث رشد سایت و کسب‌وکار شما می‌شوند.

استفاده از چت آنلاین برای مشتریان بسیار آسان‌تر بود و امکان پشتیبانی در تمام ساعات شبانه‌روز را نیز فراهم می‌کند. در این مطلب از تیم تحریریّه ادستیتو به‌عنوان مجری و پارتنر رسمی تبلیغات گوگل موارد مختلف تأثیر چت آنلاین در رشد سایت و بهبود کسب‌وکارها آشنا می‌شویم.

تاثیر چت آنلاین در سایت

بهبود تجربه پشتیبانی مشتریان با ایجاد قابلیت چت آنلاین در سایت

دلیل اصلی اینکه مشتریان چت آنلاین را به دیگر روش‌های پشتیبانی ترجیح می‌دهند این است که می‌توانند بلافاصله به پاسخ سؤالات خود برسند. با قابلیت چت آنلاین برای سایت، راهی را به مشتریان ارائه می‌دهید که دقیقاً در لحظه‌ ایجاد مشکل، بتوانند با شما تماس بگیرند. این قابلیت بسیار محبوب‌تر و بهتر از ارسال ایمیل به یک تیم پشتیبانی است.

چرا که در روش پشتیبانی با ایمیل، کاربر نمی‌داند که چه زمانی پاسخ سوال خود را دریافت خواهد کرد. ازاین‌رو دریافت کمک و پاسخ فوری به سؤالات، به بهبود تجربه پشتیبانی مشتریان کمک می‌کند. همین موضوع ساده‌ترین تأثیر چت آنلاین در رشد سایت و کسب‌وکار شما است.

مطالعه بیشتر: معرفی 10 سرویس چت آنلاین

جذب مشتریان بیشتر؛ مهم‌ترین تأثیر چت آنلاین در رشد سایت

چت آنلاین روشی عالی برای ارتباط با مشتریان بالقوه و جدید است. این قابلیت اعتمادبه‌نفس لازم برای استفاده از محصولات و خدمات و همچنین پرداخت پول در وب‌سایت شما را به مشتریان می‌دهد. از طرفی طبق گزارش‌ها Forrester، مصرف‌کنندگانی که از چت آنلاین استفاده می‌کنند، 2/8 برابر بیشتر از سایر افراد، احتمال تبدیل‌شدن به مشتریان ثابت را دارند. خواهید دید که آمادگی برای ارائه کمک در هر لحظه، به ایجاد اعتمادبه‌نفس و به دنبال آن جذب مشتریان بیشتر کمک می‌کند. در نتیجه این خود تأییدی بر تأثیر چت آنلاین در رشد سایت شما است.

چت آنلاین در سایت

تأثیر چت آنلاین در رشد سایت از طریق ارتباط مؤثر با مشتریان

در چت آنلاین، نمایندگان می‌توانند لحن و احساسات مشتری را تشخیص دهند و نوع ارائه پشتیبانی به آن‌ها را متناسب با شرایط تنظیم کنند. در نتیجه اپراتورها می‌توانند متناسب با شخص، به‌سرعت ارتباطی مؤثر و دوستانه با مشتری برقرار کنند. ایجاد ارتباط مؤثر با مشتری، کلید موفقیت یک کسب‌وکار است؛ بنابراین می‌توان گفت که تأثیر چت آنلاین در رشد سایت و کسب‌وکار شما از این راه انکارناپذیر است.

کاهش تکرار توضیح مشکلات برای مشتریان با چت آنلاین

هیچ یک از مشتریان شما نمی‌خواهند بارهاوبارها مشکل خود را به کارشناسان مختلف توضیح دهند. در واقع، مشتریان انتظار دارند که شما از تمامی جزئیات از جمله تاریخچه پشتیبانی و اطلاعات محصول مطلع باشید. به کمک قابلیت چت آنلاین، کارشناسان می‌توانند متن ارسال‌شده توسط مشتری را بخوانند و درعین‌حال سایر جزئیاتی که به آن دسترسی دارند را نیز بررسی کنند.

قابلت چت آنلاین امکان اشتراک‌گذاری یک صفحه و همچنین ارسال لینک، صدا، فیلم، عکس و یا اسکرین‌شات را به مشتریان و کارشناسان می‌دهد. با این کار مشتریان می‌توانند سوال خود را شفاف‌تر بیان کنند و پاسخ کارشناسان را راحت‌تر متوجه شوند. همچنین تاریخچه‌ای از چت‌ها و مشکلات آن‌ها برای پشتیبانی‌های آینده برای کارشناسان باقی می‌ماند. ازاین‌رو کاهش تکرار توضیح مشکلات مشتریان، عاملی برای تأثیر چت آنلاین در رشد سایت شما است.

مقالات اخیر دیجیتال مارکتینگ ادستیتو
نمایندگی تبلیغات گوگل در ایران بازاریابی هوش مصنوعی
لندینگ‌پیج در بازاریابی دیجیتال چیست کمپین برند اورنس

تأثیر چت آنلاین در رشد سایت و افزایش بهره‌وری تیم خدمات مشتری

چت آنلاین از عوامل مؤثر در بهبود بهره‌وری کارشناسان خدمات مشتری شما مفید است. یک فرد می‌تواند در یک‌زمان فقط یک تماس تلفنی داشته باشد یا به یک ایمیل پاسخ دهد. اما در چت آنلاین خدمات مشتری شما می‌شود که خود بیانگر تأثیر چت آنلاین در رشد سایت و کسب‌وکار شما است.

امکان پشتیبانی شبانه‌روزی با چت آنلاین

با استفاده از چت آنلاین می‌توانید در تمامی 24 ساعت شبانه‌روز به مشتریان خود خدمت‌رسانی کنید. با گسترش پشتیبانی فوری در تمامی ساعات، مشتریان شما نارضایتی و شکایتی از شنیده نشدن سؤالاتشان نخواهند داشت. حتی اگر نمی‌توانید چت آنلاین سایت خود را به‌صورت شبانه‌روزی فعال نگه دارید، همچنان می‌توانید از گزینه‌های پشتیبانی اتوماتیک، مانند یک پایگاه اطلاعات کامل از محتوای محصولت و خدمات کسب‌وکار خود برای ارائه به مشتریان در هر زمان و هر ساعت استفاده کنید.

هنگامی که چت در دسترس نیست، مطمئن شوید که مشتریان به طور سریع و آسان به تاریخچه پشتیبانی و گفتگوی خود با کارشناسان دسترسی دارند. چرا که بسیاری اوقات، افراد می‌خواهند در آینده از توضیحات و پشتیبانی ارائه‌شده توسط کارشناسان شما استفاده کنند. ازاین‌رو پشتیبانی شبانه‌روزی، بهترین و اصلی‌ترین تأثیر چت آنلاین در رشد سایت شما است. به این دلیل که از این راه مشتریان احساس می‌کنند که شما همیشه به آن‌ها توجه می‌کنید.

چت در سایت

افزایش تعامل با مشتریان در سایت از طریق چت آنلاین

وقتی چت آنلاین را در دسترس مشتریان قرار دهید، شاهد افزایش تعاملات و تأثیر چت آنلاین در رشد سایت خود خواهید بود. چرا که بسیاری از مشتریان علاقه‌ای به پشتیبانی از طریق ایمیل و تلفن ندارند. این مشتریان هنگامی که متوجه می‌شوند که می‌توانند به‌جای پشیمان شدن از برقراری تماس، به کمک چت آنلاین پشتیبانی دریافت کنند، بسیار خوشحال خواهند شد.

با افزایش تعامل مشتریان، فرصتی برای ایجاد یک تأثیر خوب و دلیلی برای پایبندی مشتریان به کسب‌وکار خود را فراهم می‌کنید. برای افزودن حس امنیت بیشتر، ابزار چت آنلاین سایت خود را طوری تنظیم کنید که نام و عکس کارشناسان را نمایش دهد.

ایجاد برتری و تمایز نسبت به رقبا با استفاده از امکان چت آنلاین

اگر رقبای کسب‌وکار شما امکان چت آنلاین را به مشتریان خود ارائه نمی‌دهند، استفاده از این قابلیت بهترین فرصت شما برای ایجاد برتری و تمایز از رقبا خواهد بود. به شما قول می‌دهیم که با این کار، تأثیر چت آنلاین در رشد سایت و کسب‌وکار خود را در کم‌ترین زمان خواهید دید.

به این فکر کنید که خودتان یک مشتری باعجله هستید که نمی‌تواند بین دو محصول تصمیم‌گیری کند. آیا تلفن را برمی‌دارید و با پشتیبانی تماس می‌گیرید؟ یا اینکه شرکتی را انتخاب می‌کنید که به‌راحتی در وب‌سایت آن‌ها امکان چت آنلاین دارید؟ درست است، بیشتر مردم سؤالات خود را از طریق چت می‌پرسند. در واقع، بیش از نیمی از مصرف‌کنندگان چت آنلاین را به پشتیبانی تلفنی ترجیح می‌دهند.

تبلیغات گوگل با ادستیتو

موفقیت کسب‌وکار و رشد سایت با ایجاد قابلیت چت آنلاین

با پیشرفت تکنولوژی، مشتریان امروزی چت آنلاین را به سایر روش‌های پشتیبانی از جمله تماس تلفنی و ایمیل ترجیح می‌دهند. افراد نه‌تنها این قابلیت را دوست دارند، بلکه از بسیاری از کسب‌وکارها انتظار ارائه پشتیبانی در حالت چت آنلاین را نیز دارند. همچنین مواردی از جمله جذب مشتریان بیشتر، ارتباط مؤثرتر با مشتریان، افزایش بهره‌وری تیم خدمات، امکان پشتیبانی شبانه‌روزی و نیز افزایش تعامل با مشتریان، مهم‌ترین تأثیرات چت آنلاین بر رشد سایت و موفقیت کسب‌وکار شما هستند.

 

دسترسی سریع به مقاله
https://b2n.ir/h61090 https://is.gd/oJHbM7
https://zaya.io/nf2f7 http://gg.gg/12mufx

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین مقالات ادستیتو
جذب مخاطبان با تبلیغات ویدئویی گوگل ادز | این روش چگونه انجام می‌شود؟

جذب مخاطبان با تبلیغات ویدئویی گوگل ادز | این روش چگونه انجام می‌شود؟

جذب مخاطبان با تبلیغات ویدئویی گوگل ادز به چه صورتی انجام می‌شود؟ تبلیغات ویدئویی یکی از شاخه‌های تبلیغات گوگل ادز است. در این بخش شما می‌توانید از امکانات گوگل ادز برای نمایش تبلیغات کسب‌وکار خود در پلتفرم‌های انتشار ویدئو مانند یوتیوب و سایت‌ها و نرم‌افزارهای دیگر استفاده کنید. این گروه از تبلیغات شامل مواردی مانند […]

بیشتر بخوانید
ابزارهای ساده و قدرتمند برای طراحی سایت جذاب | طراحی سایت حرفه‌ای و کاربرپسند

ابزارهای ساده و قدرتمند برای طراحی سایت جذاب | طراحی سایت حرفه‌ای و کاربرپسند

استفاده از ابزارهای ساده و قدرتمند برای طراحی سایت جذاب امروزه داشتن سایت جذاب و کاربرپسند برای هر کسب‌وکاری اهمیت بالایی دارد. اما بسیاری از افراد به دلیل نداشتن دانش فنی یا وقت کافی، از طراحی سایت خودداری می‌کنند. خوشبختانه، ابزارهای ساده و قدرتمندی وجود دارند که هر کسی با هر سطحی از تجربه می‌تواند […]

بیشتر بخوانید
ایجاد ستون سفارشی در تبلیغات گوگل | ابزاری برای نظارت و بهینه‌سازی کمپین‌های گوگل

ایجاد ستون سفارشی در تبلیغات گوگل | ابزاری برای نظارت و بهینه‌سازی کمپین‌های گوگل

ایجاد ستون سفارشی در تبلیغات گوگل و کمپین‌های تبلیغاتی در دنیای تبلیغات دیجیتال، گوگل ادز یکی از ابزارهای پرقدرت و محبوب برای مدیریت و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغات گوگل است. یکی از ویژگی‌های کلیدی گوگل ادز که به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا دیدگاه عمیق‌تر و دقیق‌تری نسبت به عملکرد کمپین‌های خود داشته باشند، ایجاد ستون‌های سفارشی […]

بیشتر بخوانید