صبر کنید...
 
|
۰۲۱-۲۲۰۰۲۴۳۳ : تماس با تیم ما

نمایندگی تبلیغات گوگل در ایران | مزایای استفاده از خدمات پارتنرهای گوگل

نمایندگی تبلیغات گوگل

برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی دیجیتال، ابزارها و راهکارهای متعددی وجود دارند. یکی از این راهکارها استفاده از روش تبلیغات پرداخت به‌ازای کلیک (PPC) است. برای استفاده از این روش باید یک کمپین تبلیغاتی را با استفاده از تبلیغات گوگل ایجاد کنید. بااین‌حال اگر می‌خواهید تبلیغات شما کاربردی باشند و بهترین نتایج را از آن‌ها دریافت کنید، بهترین گزینه، استفاده از خدمات یک نمایندگی تبلیغات گوگل در ایران است. در این مطلب با این نوع از نمایندگی و خدمات آن‌ها آشنا می‌شویم.

نمایندگی تبلیغات گوگل 10

گواهی نمایندگی تبلیغات گوگل در ایران چیست؟

وقتی به سایت شرکت‌های ایرانی بازاریابی اینترنتی مراجعه می‌کنید، می‌بینید که برخی از آن‌ها گواهینامه‌هایی را که از موسسات معتبر دریافت کرده‌اند در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. این گواهینامه‌ها در مواقع یکی از فاکتورهایی هستند که باعث ایجاد اعتماد در مخاطبان به شرکت و بررسی کیفیت خدمات این شرکت‌ها می‌شوند و یکی از این گواهینامه‌ها نیز گواهی دریافت نمایندگی گوگل یا Google Partner است.

دریافت نمایندگی تبلیغات گوگل چه معنایی دارد؟

هنگامی‌که یک شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ در زمینه تبلیغات گوگل دارای تخصص باشد، ممکن است به‌عنوان یکی از پارتنرها یا نمایندگی‌های رسمی گوگل برای ارائه خدمات تخصصی تبلیغات گوگل  ادز انتخاب شود.

این شرکت‌ها برای دریافت پارتنرشیپ گوگل موظف به گذراندن دوره‌های آموزشی و قبولی در آزمون‌های گواهینامه محصول گوگل ادز هستند؛ بنابراین این گواهی نشان می‌دهد که این شرکت بازاریابی یا آژانس تبلیغات آنلاین از دانش لازم برای ارائه بهترین خدمات تبلیغات گوگل برخوردار است.

نمایندگی تبلیغات گوگل 20

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی‌های تبلیغات گوگل در ایران

صاحبان کسب‌وکار و نیز مدیران فروشگاه‌های اینترنتی وقتی به خدمات در زمینه‌های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی نیاز دارند، ترجیح می‌دهند این خدمات را از شرکت‌هایی معتبر و دارای خدمات متنوع و باکیفیت دریافت کنند. در زمینه خدمات تبلیغات کلیکی گوگل و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی در گوگل ادز، بدون شک، هیچ شرکتی نمی‌تواند خدماتی بهینه و به‌روز را به شما ارائه دهد، مگر آن‌که یکی از نمایندگی‌های رسمی تبلیغات گوگل در ایران باشد. در ادامه با برخی از مزایای دریافت خدمات از این نمایندگی‌ها یا پارتنرهای رسمی گوگل آشنا می‌شویم.

پارتنرهای رسمی گوگل در کار خود تخصص دارند

سرمایه‌گذاری در تبلیغات گوگل  به اطمینان از کاربردی‌بودن این روش، اطمینان از استفاده صحیح از ویژگی تبلیغات گوگل و تنظیم درست کمپین دارد. زیرا بدون آگاهی از این موارد ممکن است نتوانید بیشترین بهره را از این سرمایه‌گذاری و این روش تبلیغاتی ببرید.

یک پارتنر رسمی گوگل به شما کمک می‌کند تا بهترین کمپین را ایجاد کنید. برای مثال آن‌ها می‌توانند آموزش‌های لازم را در زمینه‌های مانند استفاده از کلمات کلیدی منفی یا چگونگی ایجاد تبلیغات هدفمند ارائه دهند.

برای استفاده از خدمات تبلیغات گوگل ادستیتو
اکانت مدیریت شده گوگل ادز
اکانت اختصاصی گوگل ادز

اطلاعات نمایندگی تبلیغات گوگل از قوانین تبلیغات PPC به‌روز است

گوگل همواره در حال بهینه‌سازی ابزارهای دیجیتالی از جمله فرایندها و قوانین در گوگل ادز است. برای این‌که بتوانید کمپینی کاربردی با بهترین نتایج ایجاد کنید، حتما باید با آخرین قوانین گوگل در این زمینه آشنایی داشته باشید و این دانشی است که در اختیار نمایندگان رسمی گوگل قرار می‌گیرد.

یکی از نکات مهم در مورد این نمایندگان این است که آن‌ها به‌شکل دوره‌ای ملزم به شرکت در آزمون‌های گواهینامه خود هستند و در هر بار در جریان آخرین تغییرات گوگل ادز قرار می‌گیرند و می‌توانند این دانش را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

آخرین مقالات تبلیغات گوگل در ادستیتو
تبلیغات متنی قسمت اول تبلیغات متنی قسمت دوم
وریفای کردن اکانت تبلیغات گوگل سه روش تجربی برای تست تبلیغات ریسپانسیو گوگل

اطلاعات فنی توسط نمایندگان رسمی گوگل، آزمایش می‌شوند

هیچ شرکتی به‌اندازه پارتنرهای رسمی گوگل در زمینه کار با تبلیغات گوگل تجربه ندارد. دلیل این امر در این است که کمپانی گوگل از این شرکت‌ها می‌خواهد که روش‌های جدید را برای همگام شدن با آخرین تغییرات تمرین و آزمایش کنند. برای مثال آن‌ها به‌خوبی می‌دانند یک تغییر کوچک در کلیدواژه یا کلمات کلیدی تا چه اندازه می‌تواند میزان کلیک را تغییر دهد یا چگونه می‌توانند روی نرخ تبدیل تبلیغات گوگل اثر بگذارند.

امکان دریافت خدمات پشتیبانی مؤثر و سریع از پارتنرهای گوگل

مشکلات گوناگونی ممکن است شما را از دریافت نتایج مؤثر از کمپین تبلیغاتی بازدارند که از جمله آن‌ها می‌توان به حمله بدافزارها اشاره کرد. قطعاً شما در این مواقع بدون دانش فنی قادر به حل این مشکلات نخواهید بود. اما در صورت دریافت خدمات از نمایندگی تبلیغات گوگل در ایران می‌توان مشکل پیش‌آمده را با آن‌ها در میان بگذارید. این شرکت‌ها به دلیل تجربه بالا، امکانات متعدد و دانش فنی می‌توانند این مشکلات در کمترین زمان برطرف کنند.

نمایندگی تبلیغات گوگل 30

دریافت خدمات متنوع و مؤثر از پارتنرهای گوگل

شرکت گوگل با ارائه گواهینامه نمایندگی خود، در واقع تضمین می‌کند که شرکت‌های دارنده این گواهینامه خدماتی عالی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این یعنی ارائه خدمات بر اساس استانداردهای گوگل و نیز تنوع بالا در خدمات خواهد بود.

نمایندگان رسمی تبلیغات گوگل به نسخه بتا دسترسی دارند

کمپانی گوگل پیش از ارائه مجوز دسترسی به عموم، ویژگی‌های جدید گوگل ادز را آزمایش می‌کند و این نسخه آزمایشی، همان نسخه بتا است. یکی از مزایای دریافت نمایندگی تبلیغات گوگل نیز امکان دسترسی به این نسخه است. اهمیت این دسترسی در این است که پارتنرهای گوگل، پیش از هر شخص و شرکت دیگر، با ویژگی‌های احتمالی جدید آشنا می‌شوند و قبل از انتشار به‌روزرسانی‌ها برای عموم با آن‌ها آشنایی دارند.

نماینده تبلیغات در گوگل

دریافت برترین خدمات از برترین نمایندگی تبلیغات گوگل در ایران

ایجاد ارتباط مستقیم با کمپانی گوگل برای اکثر کسب‌وکارها کاری دشوار است. این در حالی است که وقتی خدمات خود را از یکی از نمایندگان تبلیغات گوگل در ایران دریافت می‌کنید، این شرکت، پلی مطمئن و یک کانال ارتباطی سریع و مستقیم برای ارتباط با گوگل است؛ بنابراین شما می‌توانید از این طریق هرگونه مشکلی را در ارتباط با کمپین تبلیغاتی خود حل کنید. بااین‌حال برای دریافت چنین خدماتی باید با معیارهای انتخاب بهترین نمایندگی تبلیغات گوگل در ایران نیز آشنا باشید.

تبلیغات گوگل با ادستیتو

از جمله معیارهایی که می‌تواند به شما در انتخاب بهترین پارتنر رسمی گوگل کمک کند، می‌توانیم به مواردی مانند سابقه، تیم متخصصان و تنوع خدمات اشاره کنیم. شرکت ادستیتو به‌عنوان یکی از برترین نمایندگان رسمی تبلیغات گوگل در ایران، علاوه‌بر ارائه تمامی خدمات مورد نیاز برای ایجاد کمپین تبلیغاتی، خدمات آموزشی متعدد، خدمات مشاوره و خدمات پشتیبانی سریع را به شما ارائه می‌دهد.

 

·         دسترسی سریع به مقاله
http://bit.ly/3EzWZkl https://is.gd/gCfsoU
http://gg.gg/12msfr https://rizy.ir/osKno6

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات ادستیتو
گوتنبرگ وردپرس چیست؟ | مزایای گوتنبرگ و مقایسه آن با ویرایشگر کلاسیک

گوتنبرگ وردپرس چیست؟ | مزایای گوتنبرگ و مقایسه آن با ویرایشگر کلاسیک

گوتنبرگ وردپرس؛ ابزاری نوآورانه در طراحی بهینه وب درگذشته، طراحی وب نیازمند دانش فنی و توانایی برنامه‌نویسی بود، اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)، فرایند طراحی سایت و مدیریت آن بهبود پیدا کرده است. یکی از سیستم‌های مدیریت محتوا محبوب و قدرتمند در دنیای وب، وردپرس است. وردپرس به‌عنوان یک پلتفرم […]

بیشتر بخوانید
استفاده از کیورد پلنر گوگل برای بهبود کلمات کلیدی | بررسی مزایای کیورد پلنر

استفاده از کیورد پلنر گوگل برای بهبود کلمات کلیدی | بررسی مزایای کیورد پلنر

کیورد پلنر گوگل و تأثیر آن بر سئوی ‌سایت داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکار، از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای رسیدن به این هدف، استراتژی‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) بسیار اهمیت دارند و یکی از ابزارهای مؤثر در این زمینه، استفاده از کیورد پلنر گوگل (Google Keyword Planner) […]

بیشتر بخوانید
پورتفولیو طراحی سایت | اولین قدم برای ورود به دنیای حرفه‌ای‌ها

پورتفولیو طراحی سایت | اولین قدم برای ورود به دنیای حرفه‌ای‌ها

راهنمای کامل برای ایجاد پورتفولیو طراحی سایت مؤثر پورتفولیو طراحی سایت مهارتی است که به شما اجازه می‌دهد، اعمال خلاقیت، تخصص و تجربیات خود را به زیبایی و قابل‌دسترس بودن به نمایش بگذارید. پورتفولیو ابزاری برای نمایش کارهای شماست. یک فرصت برای جذب مخاطبان جدید، مشتریان و برقراری ارتباط با صنعت موردنظر نیز می‌تواند باشد. […]

بیشتر بخوانید