صبر کنید...
 
|
۰۲۱-۲۲۰۰۲۴۳۳ : تماس با تیم ما

تبلیغات گوگل ادز | گزینه‌ای مناسب برای تبلیغ و توسعه تمامی کسب‌وکارها

تبلیغات گوگل ادز | گزینه‌ای مناسب برای تبلیغ و توسعه تمامی کسب‌وکارها

یکی از شیوه­‌های مناسب برای تبلیغات کسب‌وکار شما، استفاده از تبلیغات گوگل ادز خواهد بود، در این شیوه تبلیغات که یکی از برترین شیوه از هزار روش تبلیغات در دنیا است، مخاطبان شما را دقیقاً زمانی که احتیاج به محصول یا خدمات شما دارند، پیدا خواهند کرد. در این مقاله تلاش کرده­‌ایم در مورد تبلیغات گوگل و نحوه عملکرد آن با شما صحبت کنیم.

تبلیغات گوگل ادز

موفقیت در کسب‌وکار با تبلیغات گوگل ادز

دنیای بازاریابی در سال‌های اخیر به طور چشمگیری تغییر کرده است و تبلیغات گوگل ادز، روشی بی‌رقیب در دنیای تبلیغات است که این تحول را هدایت می‌کند. در واقع، گوگل ادز یکی از مؤثرترین روش‌های تبلیغات پولی آنلاین به شمار می‌رود.

به کمک تبلیغات گوگل ادز، هرکسی که از موتور جستجوی گوگل برای دسترسی آنلاین به اطلاعات، محصولات و خدمات مختلف استفاده می‌کند، کسب‌وکار شما را می‌بیند. با استفاده درست از گوگل ادز، می‌توانید مخاطبان مناسب بسیاری را برای خود جذب کنید که دقیقاً به دنبال همان خدماتی هستند که شما ارائه می‌دهید. آیا شما هم به دنبال این روش تبلیغاتی برای توسعه کسب‌وکار خود و جذب مشتریان و مخاطبان بیشتری هستید؟ در این مطلب با تبلیغات گوگل ادز، نحوه کارکرد، انواع و همچنین مزایای استفاده از آن آشنا می‌شویم.


مزیت تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادز چیست؟

هر بار که تبلیغی را از سایت یک شرکت یا یک کسب‌وکار، به‌عنوان اولین، دومین یا سومین نتیجه جستجو، در صفحه گوگل مشاهده می‌کنید، باید به شما بگوییم که این فقط نتیجه یک سئو (SEO) خوب نیست. بلکه این شرکت از کمپین تبلیغات گوگل استفاده می‌کند. به کمک گوگل ادز، شما درواقع با پرداخت هزینه تبلیغات، کسب‌وکارتان را به مشتریانی که عبارات مرتبط را در سایت گوگل جستجو می‌کنند، تبلیغ می‌کنید. گوگل ادز ابزار کلیدی دیجیتال مارکتینگ برای تمامی کسب و کاری‌ها است. به عبارتی شما فقط برای نتایج واقعی، مانند کلیک‌های وب‌سایت و تماس‌های تجاری، هزینه پرداخت می‌کنید. این ساختار به‌عنوان کمپین پرداخت در ازای کلیک (PPC) شناخته می‌شود.

تبلیغات گوگل ادز چگونه کار می‌کنند؟

اکنون که می‌دانید ماهیت اصلی تبلیغات گوگل چیست، ممکن است چگونگی عملکرد آن برای شما مبهم باشد. هنگامی که می‌خواهید از تبلیغات گوگل ادز برای کسب‌وکار خود استفاده کنید، ابتدا باید به گوگل بگویید که به کدام یک سه هدف زیر می‌خواهید برسید:

  • افزایش مراجعه افراد به کسب‌وکار شما
  • هدایت بازدیدکنندگان بیشتر به فروشگاه خود
  • راهنمایی افراد به وب‌سایت شخصی شرکت یا کسب‌وکار شما

سپس، تعیین خواهید کرد که تبلیغات شما به مخاطبان جهانی یا صرفاً مخاطبین محلی نشان داده شود. در مرحله بعد، از تصاویر یا سه جمله کوتاه استفاده می‌کنید تا به گوگل بگویید چه چیزی کسب‌وکار شما را متمایز می‌کند. در نهایت، گوگل تبلیغات شما را به‌صورت زنده نمایش می‌دهد. مخاطبان هدف شما رتبه تبلیغات شما را بالا می‌بینند و به‌عنوان یک نتیجه جستجوی در اول لیست گوگل ظاهر می‌شوید.

پرداخت به ازای کلیک

انواع تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز دارای چندین نوع کمپین مختلف است. هرچند هیچ‌کدام از انواع کمپین‌ها، شبیه به یکدیگر نیستند، اما نحوه کار در تمامی آن‌ها نسبتاً مشابه است. درواقع، پنج نوع متمایز از تبلیغات گوگل وجود دارند که عبارت‌اند از:

کمپین شبکه جستجو:

از این طریق، تبلیغ شما نه‌تنها در جستجوی سایت گوگل و نقشه گوگل (Maps)، بلکه در صدها شریک جستجوی دیگر آن، از جمله یوتیوب و گوگل شاپینگ (Shopping) ظاهر می‌شود.

کمپین شبکه نمایش:

از طریق این کمپین می‌توانید تبلیغات خود را به‌صورت بصری به افرادی که از محصولات موجود در شبکه نمایش سایت گوگل از جمله جی‌میل و یوتیوب استفاده می‌کنند، نشان دهید

کمپین خرید: در این کمپین، گوگل از داده‌های محصولات فروشگاه وب‌سایت شخصی شما به‌عنوان کلمه کلیدی کاربر استفاده می‌کند تا تبلیغ شما را در گوگل شاپینگ به مخاطبان مورد نظرتان نشان دهد.

مقالات مرتبط تبلیغات گوگل ادز

مزیت تبلیغات در گوگل برای کسب‌وکارها

۶ دلیل استفاده از گوگل ادز که صاحب هر کسب‌وکاری باید بدانند

کمپین ویدئویی:

به کمک کمپین ویدئویی، تبلیغات کسب‌وکار شما از طریق یک تبلیغ ویدئویی در یوتیوب و سایر شبکه‌های نمایش گوگل، نمایش داده می‌شوند

کمپین اپلیکیشنی:

از این طریق، تبلیغات شما در جستجوی گوگل، یوتیوب، گوگل‌پلی، ادموب (AdMob)، شبکه‌های نمایش گوگل، گوگل دیسکاور (Google Discover)، شرکای جستجوی و بسیاری از ناشران دیگر نمایش داده می‌شوند.

انواع کمپین تبلیغات گوگل

استفاده از تبلیغات گوگل ادز چه مزایایی دارد؟

ازآنجایی‌که گوگل در میان تمامی موتورهای جستجوگر، بی‌رقیب‌ترین سایت به شمار می‌رود، انجام تبلیغات در این سایت به توسعه و پیشرفت کسب‌وکار شما کمک بسیاری می‌کند. علاوه بر این استفاده از تبلیغات گوگل ادز، مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه این مطلب با آن‌ها آشنا می‌شویم.

نیاز به تبلیغات گوگل ادز دارید؟ ادستیتو یکی از بهترین شیوه‌های تبلیغات را  با کمترین کارمزد به شما ارائه خواهد داد

اکانت اختصاصی گوگل ادز

اکانت مدیریت شده گوگل ادز

تبلیغات گوگل باعث افزایش مشتریان می‌شود

تبلیغات گوگل ادز به شما کمک می‌کنند که بر افرادی تمرکز کنید که خدمات قابل‌ارائه کسب‌وکار شما را جستجو می‌کنند. این بدان معنی است که می‌توانید به طور مداوم جستجوهای خود را اصلاح کنید. تا فقط افرادی که می‌خواهند به محصولات یا خدمات شما دسترسی داشته باشند را از طریق این پلت فرم به وب‌سایت خود هدایت کنید.

یک پلتفرم بازاریابی انعطاف‌پذیر است

افرادی که به طور منظم از تبلیغات گوگل ادز استفاده می‌کنند، به شما خواهد گفت که گوگل یک پلت فرم بازاریابی بسیار انعطاف‌پذیر است. برای تمامی اندازه و انواع سازمان‌ها مناسب است. همچنین با طیف گسترده‌ای از دیگر پلتفرم‌های بازاریابی و سیستم‌های نرم‌افزاری سازگار است. شما به‌راحتی می‌توانید کمپین‌ها را سفارشی کنید تا بر روی انواع خاصی از کاربران آنلاین تمرکز کنید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید افراد را بر اساس مکان، نوع دستگاهی که استفاده می‌کنند و وب‌سایت متعلق به گوگل که به آن دسترسی دارند (مانند جستجوگر گوگل، نقشه، یوتیوب) مورد هدف قرار دهید.

بازده سرمایه‌گذاری بالایی از آن دریافت می‌کنید

برخلاف سایر استراتژی‌های بازاریابی، تبلیغات گوگل ادز فقط برای تبلیغاتی که افراد روی آن کلیک می‌کنند، هزینه دریافت می‌کند. هنگامی که کمپین‌های تبلیغاتی گوگل را بهینه کنید، بازده سرمایه‌گذاری بالایی خواهید داشت که این کار با سایر استراتژی‌های بازاریابی امکان‌پذیر نیست.

نتایج را به‌صورت سریع و شفاف می‌بینید

تبلیغات گوگل ادز به دلیل ارائه نتایج و گزارش‌های سریع و ساده مشهور است. تجزیه‌وتحلیل پیشرفت کمپین‌های شما آسان است زیرا گوگل، داشبورد تمام اطلاعات مربوط به هر کمپین را از جمله تبلیغات کلیک شده، کلمات کلیدی که بازدیدکنندگان جستجو کرده‌اند و هزینه کلیک‌ها، را به شما می‌دهد.

رویای تبلیغات گوگل

در مورد بازار کسب‌وکار خود اطلاعات بیشتری کسب می‌کنید

مهم است که به ذهن مشتریان ایده‌آل خود وارد شوید و آن‌ها را بشناسید. این کار درک مخاطبان، طرز برخورد با مشتریان و یافتن خواسته‌های آن‌ها را بسیار آسان‌تر می‌کند. بااین‌حال، انجام این کار بسیار دشوار است. روش‌های سنتی، مانند پرسش‌نامه و مصاحبه، نتایج محدودی را ارائه می‌دهند.

از سوی دیگر، تبلیغات گوگل ادز چنان اطلاعات دقیقی در مورد عادات و الزامات مشتریان به شما ارائه می‌دهد که صاحبان کسب‌وکار در نسل‌های گذشته رویا آن را داشتند. برخی از این داده‌های ارزشمند عبارت‌اند از کلمات کلیدی که آنها برای یافتن وب‌سایت شما استفاده می‌کنند، مکان آنها، دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنند و زمان‌ها و روزهایی که جستجو می‌کنند. شما می‌توانید از این اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات خود و همچنین برای اصلاح تلاش‌های بازاریابی خود استفاده کنید.

تبلیغات گوگل ادز با مجموعه ادستیتو

امروزه تبلیغات گوگل ادز یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی در میان سایر رقبا و روش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ است. گوگل هر روز با میلیون‌ها جستجوی کاربران اینترنتی سروکار دارد. ازاین‌رو به صاحبان مشاغل فرصتی منحصربه‌فرد می‌دهد تا بسیاری از این کاربران را به خریداران و مشتریان تجاری کسب‌وکار خود تبدیل کنند. انواع تبلیغات گوگل شامل کمپین‌های شبکه جستجو، شبکه نمایش، کمپین خرید، ویدئویی و اپلیکیشنی، باعث افزایش مشتریان هدف می‌شود. اگر شما قصد انجام این تبلیغات را دارید، مجموعه ادستیتو آماده ارائه خدمات به شما است. این مجموعه، کارشناسانی باتجربه و مسلط بر تمامی روش‌ها و امکانات تبلیغات گوگل دارد. ازاین‌رو اعتماد شما به ادستیتو، افزایش قطعی مخاطبان برند، توسعه شرکت و افزایش فروش را برای کسب‌وکارتان به همراه دارد.

ارتباط با ادستیتو
این مقاله رو برای دوستات ارسال کن ! یا برای خودت بفرست تا یادت باشه که ازش استفاده کنی
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

دسترسی سریع به مقالات
https://bit.ly/3yBZX4T
https://301.link/L9
http://gg.gg/11mzus
https://tinyurl.com/2cdvek3p
https://zaya.io/wh9qm
https://b2n.ir/s83746

شما چه تجربه‌ای از دنیای تبلیغات گوگل ادز دارید؟ می‌توانید برای ما تجربه خودتان رو به اشتراک بذارید تا دیگران نیز از تجربه شما به بهترین شکل استفاده کرده و در کنار هم رشد کنیم.

اگر شما هم به دنیای گوگل ادز علاقه دارید و دوست دارید که آموزش گوگل ادز رو به بهترین شکل آموزش ببینید میتونید به مقالات آموزش گوگل ادز در مجله اموزشی ادستیتو مراجعه کنید . در انتها باید عرض کنم که این مقاله صرفا برای افرادی نوشته شده که قصد یادگیری گوگل ادز رو دارند و در صورتی که این مقاله براتون مفید بود میتونید این مقاله رو با دوستان خود به اشتراک بگذارید و در صورتی که مشکلی در مورد این مقاله دارید می تونید از طریق صفحه ی من در وب سایت با من در تماس باشید تا کمکی هر چند کوچک به شما کرده باشم. و اگر هم علاقه مند به یادگیری بیشتر گوگل ادز هستید میتونید از مقالات دیگر من در این مورد دیدن کنید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات ادستیتو
انیمیشن و افکت های جذاب در طراحی سایت | آیا افکت‌ها باعث رشد سایت می‌شوند؟

انیمیشن و افکت های جذاب در طراحی سایت | آیا افکت‌ها باعث رشد سایت می‌شوند؟

بهترین انیمیشن‌ها و افکت‌هایی که می‌توانید در طراحی سایت استفاده کنید در دنیای رقابتی و پررونق وب، طراحان سایت به دنبال راه‌هایی هستند تا وب‌سایت‌هایشان را بیش‌ازپیش جذاب و بی‌نظیر کنند. یکی از راه‌هایی که به طراحان وب این امکان را می‌دهد تا سایت‌هایشان را زیبا کنند، استفاده از انیمیشن و افکت‌های جذاب در طراحی […]

بیشتر بخوانید
حرفه ای کردن متن تبلیغ در گوگل | نکات برتر برای بهینه‌سازی متن تبلیغات

حرفه ای کردن متن تبلیغ در گوگل | نکات برتر برای بهینه‌سازی متن تبلیغات

نحوه حرفه ای کردن متن تبلیغ در گوگل به چه صورت است؟ تبلیغات در گوگل یکی از راه‌های مؤثر برای جذب مشتریان و افزایش فروش است. اما برای داشتن مؤثرترین تبلیغات در گوگل، متن تبلیغات بسیار مهم است. در این مقاله، به بررسی عواملی که متن تبلیغات را حرفه‌ای می‌کنند و راهنمایی‌هایی برای بهبود و […]

بیشتر بخوانید
قابلیت جستجو و فیلتر در طراحی سایت فروشگاهی | نکاتی که باید بدانید

قابلیت جستجو و فیلتر در طراحی سایت فروشگاهی | نکاتی که باید بدانید

اضافه‌کردن قابلیت جستجو و فیلتر در طراحی سایت فروشگاهی چگونه است؟ با افزایش تعداد مشتریان آنلاین و اهمیت رقابت در بازار، طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای و کارآمد از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا، افزودن قابلیت جستجو و فیلتر به سایت فروشگاهی، برای کاربران و مشتریان و همچنین برای کسب‌وکار شما اهمیت به سزای دارد. […]

بیشتر بخوانید